İkinci el alışveriş

Merhaba arkadaşlar bazı platformlarda papara card ile güvenli ikinci el alışveriş yapılabileceği söyleniyor. Bu tam olarak nasıl yapılıyor? Paypaldaki gibi ürün ulasana kadar bloke mi konuluyor paraya?

Merhaba.
Papara Devret diye bir uygulama var fakat çalışma mantığını bilmiyorum. Ancak araç ile ilgili olduğunu biliyorum. Papara destek ekibine yazarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
İyi günler dilerim.
Kerem.

1 Beğeni

@aduskun evet, @kerem’ın bahsettiği gibi sadece ikinci el araç satışı için kullanabileceğin bir uygulamamız var. Satış işlemleri tamamlanana kadar para güvende tutuluyor.

İncelemek istersen uygulama mağazalarında Devret olarak bulabilirsin. Devret’in sosyal medya hesaplarında ve uygulama mağazalarında nasıl çalıştığı ile ilgili detaylı bilgiler var ama bize de her zaman ulaşabilirsin.

1 Beğeni

Bu devret uygulaması sadece araç değil bütün ikinci ele yayilamaz mi? Çok faydalı olur. Böyle bir eksiklik var şu anda ikinci elde

1 Beğeni

@aduskun Merhaba,
Katılıyorum, devret uygulamasını kategorileştirip her şeyi devredebilen genel bir app olursa daha çok insanın kullanabileceği işlerine yaraya bilecek güzel bir app olur. @pelin