İade sorunu var

Dün akşam papara black kart ile bir büfeden yaptığım alışverişler banka tarafından onaylanmadı fakat hesabımdan para gitti, bunu yaklaşık 7 8 kere denedik ve hepsinde parayı çekti ama büfedeki post cihazı onaylanmadı, 1 saat sonra felan 3 denememin felan geri iadesi oldu ama diğerleri olmadı yaklaşık 200 TL m gitti ne yapmalıyım LÜTFEN YARDIM EDİN ÖĞRENCİYİM

Dün akşam saatlerinde black kartımla alışveriş yaparken post cihazı red verdi. Bi kaç defa denendi . Ama hesabımdan çıkan para hala hesabıma geri yüklenmedi ? O sırada uygulamaya giriş yapılmıyordu . Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum . Genel bi sıkıntı olduğu söyleniyor. Param ne zaman hesabıma geri geçer ?

Selamlar dün sistemde oluşan çökmeden dolayı hesabımdan 2 kere para çekilme işlemi oldu. O sırada alışveriş yapıyordum ve sistem çöktüğü için hata yaptı ve 2 kere ödeme işlemi gerçekleştirildi 1 tanesi iade edildi ama diğeri hala iade edilmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

@yigitcanakdere Merhaba,
Bu konu hakkında detaylı bilgi almanı öneririm müşteri hizmetlerini arayarak veya mail atarak detaylı destek ve bilgi alabilirsin.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
iletişime geçebilirsin