Hesabımı dogrulayamiyorum

deniyorum deniyorum aynı sonucu veriyor guncelledim yine bi ise yaramadi cozumunu bilen var mi

1 Beğeni

Merhaba @poupupyy :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

@Dilan abla banada bakarmisin

Merhaba @harunselmany57 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Çipli kimlik istiyor benden ama kimligi sunabilcegim bir yer yok nerde bulabilirim

Abla rica etsen bakar mısın aynı sorun bende var lütfet hallet bıktım artık

Merhaba @emirfrt2008 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Ayrıca uymak zorunda olduğumuz kanuni mevzuatlarda yapılan değişiklikler sonrası hesap onaylama işlemlerimizde bazı düzenlemeler yaptık. Hesabını fotoğrafının bulunduğu çipli yeni kimlik kartın ile NFC özellikli cihaz kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde onaylayabilirsin. Dilersen nüfus müdürlüklerinden randevu alıp kimliğini güncelleyebilirsin :heart:

1 Beğeni