Hesabıma girerken çok sayıda deneme yaptınız hatası alıyorum


damar gg olcak biraz sonra dünden beri böyle yardımcı olur musunuz acaba ? öyle çok giriş de yapmadım bu hatayı vermeden önce. bi de sanal kart açtığımızda 1 tl kesiyor diğer rakipleri kesmiyor bence kesmemesi lazım bir öneri :slight_smile:

Tarayıcı geçmişinizi silerek giril yapmayı deneyiniz. Her ay açılan ilk sanal kart için ücret alınmaz sonraki her sanal kart açmanızda 1tl kesiyor.

facebook a hesabımı bağladım girebiliyorum başka tarayıcıdan giriş yapmayı deniyorum olmuyor. e posta ile giremiyorum :frowning: rakipleri bildiğim kadarıyla sınırsız açabiliyorum malum her ay 2 tl kesen yer sınırsız açtırıyodu en son sanal kart benim için baya önemli sürekli bi yerden free trial alıyom :smiley: aslında free trial deilde 1 dolar veriyon 5 dolar hediye veriyo.

Hesabına facebookla giriş yaptıktan sonra hesabını eposta adresini bağladıktan sonra şifre oluşturmayı dene.

Paparayı diğer birçok kuruluştan ayıran temel özelliği aylık hesap işletim ücreti almamak veya fiziksel kartların bedavaya gelmesi, nerdeyse her ay yenilenen cashback programı ile paranın yarısını geri kazanabilme, kolay ve göz yormayan bir arayüz, her ay atm farketmeksizin 5 yüklemeyi ücretsiz yapabilme, para gönderirken veya para alırken ücret kesmeme ve müşteri hizmetlerinin gerçekten ilgili olmasıdır belirtmek istediğin kuruluşda sanırsam bu saydığım özelliklerin çoğu yok hatta hiç biride yok diyebiliriz :stuck_out_tongue_winking_eye: