Havale, eft yapma

Havale/eft yapıyorum doğru bir şekilde ancak para gelmiyor iade oluyor

2 Beğeni

Merhaba @adaotlaca06 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

1 Beğeni

Ziraat bankasından Papara hesabıma para yolladım fakat geçmedi ziraat hesabımada geri gelmedi yardımcı olur musunuz ?

1 Beğeni

Para transferi gerçekleştirdim ama hesabıma yansımadı

1 Beğeni

Merhaba. Havale hala ulaşmadı iade talebi yapılması gerekiyormuş. Telefonlarınız çalışmıyor. Mail attım geri dönüş olmadı. Acil işlerim var. Teşekkürler

1 Beğeni

Bendede bu sorunun farkli bir versiyonu kendi bankamdan para cikmis fakat paparamda iletilmemis gozukuyor

1 Beğeni

Merhaba bende ayni sorunu yaşıyorum 7650₺ para transferi yaptım garanti bankasından para hesabıma ulasmadi

1 Beğeni

Bende havale yoluyla para yatırdım ancak param papara hesabıma gelmiyor.

1 Beğeni

Bana iade de olmuyor havale işlemi yapıyorum papara hesabıma düşmüyor

1 Beğeni

Havale yaptım papara kartima. Bir saat oldu hala papara hesabıma geçmedi para…

1 Beğeni

Bendede aynısı

1 Beğeni

Merhaba, malesef bende banka hesabımdan Fast ile gönderdiğim bakiyem papara hesabıma gelmedi, kontrol sağladım hiçbir işlem hatası olmamış. Yardımcı olursanız sevinirim…

1 Beğeni

İş bankasından papara hesabıma transfer yaptım ama 1 saattir para hala geçmedi papara hesabına desteğe mailde attım ama bir aonuç yok

1 Beğeni

Kendi banka hesabimdan papara hesabima para gonderdim 4 saat oldu hesabima gecmedi

1 Beğeni

Topluluğa Hoş Geldiniz @berkanyilmam, @mehmetcanreyhandali9, @alperkurucu, @flzkrbn08, @ferhatcala1, @sabriyuksek2323, @baydarmert477, @umtctn06, @demirbasfurkan95, @tuncarkemal, @onur.akmnn41 ve @mjaksoy30 :raising_hand_man::raising_hand_man:

Para yatırma işlemlerinde yaşanan sorun giderilmiştir. Para yatırma kurallarına uygun olarak işlem yaptıysan ilgili tutar en kısa sürede Papara hesabına aktarılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, bu aksaklık için özür dileriz.

İlgili tutar Papara hesabına ulaşmadıysa 0850 340 0 340 numaralı kullanıcı destek merkezimizden veya destek@papara.com e-posta adresimizden bizimle iletişime geçmeni rica ederiz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Merhaba bende senkop müzik aletleri sitesi üzerinden internet alışverişi yaptım bende para alıcıya ulaştı gözüküyor fakat senkop müzik aletleri transfer mailinin düşmediğini söylüyor ve onay ve gönderim sağlamıyor iban alıcı adı ve sipariş no kontrol ettim doğru acaba sorun neden kaynaklı olabilir gitarım gelecek diye karnımda kelebekler uçuşuyordu ama şimdi çok fena strese girdim acil yardım bekliyorum

Merhaba @burak.karpuz.shipinn :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush: