Eczane cashback kampanyasını lütfen geri getirin

Papara’nın en çok kullandığım özelliği eczane cashback’ti. Lütfen geri getirin. Cashback miktarını isterseniz düşürün ama yeter ki geri getirin.

6 Beğeni

Papara eczane cashbacki geri gelsin lütfen

2 Beğeni

Bende bunu istiyorum ülkede sağlıklı genç insan yok ki :slight_smile: Hastanelere giden binlerce kişi var ilaç parasının DEVLET tarafından karşılanmadığı binlerce kalem var hiç yoktan 3-5 destek olur indirim mahiyetinde kullanırdık :confused:

2 Beğeni

Merhaba Papara Kullanıcıları ve Yöneticileri !

Haberlere konu olan ilaç stoğu yok, ilaç var ama zamdan sonra var gibi konulara değinmek istedim :slight_smile:

Hafızam iyi değildir ama : papara web sitesinde diyordu ki :

Covid-19 Bitene kadar yanındayız :slight_smile:

  • Virüsün sona erdiği yok hatta BioNTech 2 tane yeter idi ! Geçen 3. doza onay verildi. Ve bu Sinovac aşısı 2 miydi 3 muydu hatırlamıyorum oda 4 olur önümüzde ki günlerde NEYSE

Asıl konu gençler arasında yaygın olan Papara sisteminin önümüzde ki İLAÇ ZAMMI zamanında da kullanıcılarının yanında olması yönünde bir dileğim var.

Halk Sağlığı Tehdit Altında: 645 Kalem İlaç Piyasada Yok

Eczacılar birliği de konu hakkında birşeyler söylemiş. Geri ödemesi olmayan veyahut sosyal güvencesi bulunmayan yüzlerce kişi var Sağlık konusu her zaman insanı bir haktır.

Kendimden Örnek vereyim : 11 senedir diyabet var ilaç raporu olmasına rağmen (strip) ölçüm çubuğu , makine, lanset (parmak delici iğne) falan filan SOSYAL Güvence olmasına rağmen rapor olmasına rağmen herhangi bir indirim olmadan veriliyor Devlet karşılamıyor nakit alacaksın diyorlar :slight_smile:

Durum sadece benle ilgili olsa keşke :confused: Her geçen gün diyabet olsun farklı farklı kalıtsal rahatsızlıklar patlak veriyor. Bu tür bir ince desteğin gençlere ilaç gibi geleceğine eminim.

Eğer Mümkünse Paparanın Efsanesi Eczane Cashback özelliği %50 olmasa bile yüzdelik kısmı düşürülüp yada 25 liranın az buçuk düşürülüp tekrar gelmesini temenni ediyoruz…

https://www.sikayetvar.com/papara/eczane

Buradaki isyanları da görünce bir konu açmak istedim. Yine gündeminize alırsanız bu konuyu seviniriz.

3-5-10 lira geri ödemeden ne olacak demeyin Bazen çok hayati olabiliyor :confused:

Tekrardan Teşekkür Ediyorum… Umarım Tekradan cashback kısmı altında görebiliriz :pray:

2 Beğeni

Eczane kampanyasının bitmesi cok üzücü. Tekrar getirilsin lütfen… Gelmis gecmis en iyi kampanyanız sinema ve eczane idi onlarıda bitirdiniz. Gercekten cok üzücü bir durum

1 Beğeni

Cashback e eczane ne zaman geri gelecek? #cashback #eczane

1 Beğeni