Papara card 100 tl üzeri harcamana 50 tl bizden caschbaki gelmedi çözümü nedir?

Papara card 100 tl üzeri harcamana 50 tl bizden caschbaki gelmedi çözümü nedir.

1 Beğeni

Merhaba @salixorturkey55 :wave:

Bu kampanya kişiye özel kampanyadır. Başka birisinin hesabında gördüyseniz o kampanya sadece o kişiye özeldir.

Eğer kendi hesabınızdada gördüyseniz; Açıklamasında belirtilen şartları yerine getirdiğinizden emin olunuz mesela bende Market alışverişlerinizde geçerlidir diye bir not bulunmakta sizdede böyle bir durum olabilir.

Cashback ayarlarından ay sonu al seçeneğini açmış olabilirsiniz kontrol etmeniz için Ana ekrandan Cashback yazan yere tıklayınız ardından sağ üstte bulunan ayarlar simgesine basınız orada Ay sonu al yazıyor eğer açıksa cashback programından kazandığınız tutar ayın son günü 23.59da hesabınıza yansıyacaktır.

Eğer yaşadığınız sorun bunlarla alakalı değil ise papara müşteri hizmetlerini arayınız.

:phone: 0850 340 0 340

1 Beğeni

merhaba bende market falan yazmıyor kardını al aktife et, şubat ayının sonuna kadar 100 tl ve üzeri harca 50 tl nakil anındaal diyor ben az önce 412 tl lik bi alışveriş yaptım internetten ama gelmedi, ay sonu al da kapalı

1 Beğeni

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip konu hakkında inceleme başlatabilirsin.

3 Beğeni

Merhaba efendim Bi sorum oluvak. Bu kişiye özel 100 TL ve üzeri 50 TL nakit al vs kampanyası duydum ben bunu paparadaki oyun ve e pin şerde alırsam 50 tl gelir mi

Böyle Cashbackler genel olarak yayınlanan cashbacklerden değil kişiye özel oluyor ve bunların açıklamalarında şartları gözüküyordur o şartlara uyarsanız cashbackten faydalanabilirsiniz yine de detaylı bilgi almak için :papara: 0850 340 0 340 arayarak papara müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.