Bölüştür özelliği hk

Merhaba

*Papara Card harcama işlemlerinin üzerindeki Bölüştür hızlı aksiyon butonuna () tıklayarak ya da Hesabım menüsü altında yer alan Bölüştür sayfasından harcamalarını bölüştürebilirsin.

*Paparalı arkadaşlarını hızlı bağlantılarından seçebilir ya da cep telefonu numarasını girerek ekleyebilirsin. Bölüştürme yapılacak kişiler arasında sen de yer alırsın, dilersen kendini bölüştürmeden çıkarabilirsin.

*Harcama tutarı, eklediğin kişiler arasında otomatik olarak eşit şekilde bölüştürülür.İstersen Düzenleme butonuna tıklayarak tutarda değişiklik yapabilir ve açıklama ekleyebilirsin. Yaptığın değişklikle birlikte kalan tutar, diğer kişiler arasında tekrar otomatik olarak eşit şekilde bölüştürülür.

*Bölüştür işlemini gerçekleştirdikten sonra Para Transferi > Bekleyen İşlemler sayfasından Giden Para İsteği altında bölüştürme yaparak ilettiğin para isteği taleplerini ve sana gelen bölüştürme isteklerini kontrol edebilirsin.

2 Beğeni

Hesabım adı altında bölüştür sekmesi yok ve hiçbir yerde bulamadım yardımcı olur musunuz?

Merhaba @fatihtugra16,

Bölüştür özelliği şu anda web sitesi üzerinden giriş yaptığında kullanılabilir. Çok yakında Papara uygulaman üzerinden de bu özelliğe erişebileceksin.

:pushpin:papara.com’dan hesabına giriş yaptıktan sonra;

:one: Bölüştürmek istediğin harcamaya tıkla,
:two: Harcama detayında ‘Bölüştür’ hızlı aksiyon butonuna tıklayarak, harcamayı bölüştürmek istediğin arkadaşlarını hızlı bağlantılarından seçerek ya da cep telefonu numarasını girerek ekle.

Papara Card harcama işlemlerinin üzerindeki Bölüştür hızlı aksiyon butonuna tıklayarak

Ya da Hesabım menüsü altında yer alan Bölüştür sayfasından harcamalarını bölüştürebilirsin.

2 Beğeni