Black Card teslim aldım sözleşmeli hesaba geçiş yapamadım

Papara Black Card teslim aldım ama sözleşmeli hesaba geçiş yapamadım kuryeden teslim alırkende sözleşme hakkında bişey denmedi sözleşmeli hesaba nasıl geçiş yapabilirim?

Merhaba @nurcankilicarslan29 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik.

Reşit olmadığın için hesap onaylama işlemlerini velinin izni doğrultusunda tamamlayabilirsin. Veli onayı talebini ilettiğinde velinin Papara hesabına otomatik bir bildirim gönderilir.

Velin bu bildirime tıklayarak senin hesabınla ilgili gerekli onayı verebilir. Velinin bu onayı verdiği sırada sahip olduğu hesap statüsü senin de hesabının hesap statüsünü etkileyecektir.

Sen hesap onaylama işlemlerini fotoğrafının bulunduğu yeni kimlik kartın ile NFC tarama yaptıysan ve velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesap sahibiyse senin de hesabın sözleşmeli hesap olacaktır. Fakat belirttiğim senaryo dışında veli onayın tamamlanırsa hesabın onaylı statüde olacaktır.

Ayrıca belirtmek isteriz ki eğer sen hesap onay işlemini fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC doğrulama yaparak tamamlamana rağmen velin hesabı onaylıyken sana onay verdiği için onaylı hesaba geçersen daha sonra velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesaba yükseldiğinde senin de hesabın otomatik olarak sözleşmeli hesaba yükselecektir. Eğer belirttiğim bu işlem olur ama hesabın onaylı statüde kalırsa bize tekrar yazabilirsin. Biz hesabını direkt sözleşmeli hesaba yükseltiriz.

NOT: Fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC yapmadan hesap onayladıysan ve velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesaba geçerse hesabına, hesabını sözleşmeli hesaba yükseltebileceğin bir bildirim gönderilecektir. Bu bildirimi tıkladığında da sözleşmeli hesaba geçebilirsin.

Aklına takılan bir soru olması halinde bizimle dilediğin zaman iletişime geçebilirsin. Kendine çok iyi bak :pray: