BKM Express

BKM Express mobil uygulamasına Papara kart eklemeyi denediğimde kartın BKM Express tarafından desteklenmediğini farkettim. BKM Müşteri temsilcisini arayıp sorduğumda bankanın bu konuyla ilgilenmesi gerektiğini söyledi.
Papara kartlarlara BKM Express desteği gelirse işler çok daha kolaylaşır. Rakip ön ödemeli kart firmasının(İ****L) kartları BKM Express’i destekliyor. Bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz.

2 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Bkm express uygulamasi

BKM Express mobil uygulamasına Papara kart eklemeyi denediğimde kartın BKM Express tarafından desteklenmediğini farkettim. BKM Müşteri temsilcisini arayıp sorduğumda bankanın bu konuyla ilgilenmesi gerektiğini söyledi.
Papara kartlarlara BKM Express desteği gelirse işler çok daha kolaylaşır. Rakip ön ödemeli kart firmasının(İ****L) kartları BKM Express’i destekliyor. Bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz.

2 Beğeni

Gelen ve giden para transferlerinin kolaylaşması için bkm express uygulasima dahil olabilirsiniz

Bkm express ile anlaşılırsa çok güzel olur.Rakip marka in***l de bu özellik bulunmakta.Paparaya gelse çok güzel olur.

1 Beğeni

Kesinlikle gelmeli. Kolaylık olur.

BKM Expresse papara kartımı ekleyemiyorum. Lütfen bir anlaşma yaparak papara desteği eklensin.

Evet, bu desteğin gelmesi gerekiyordu lakin geç kalındı.

Papara kart’lar BKM Express içn destek gelsn, Başka kartlar üzerindn BKM Express araçiliği ile para transferi yapabilelm böylece

Merhaba Ben bu konu ile İlgili paparayla İletişime geçtim bana Böyle Dediler
Değerli Kullanıcımız,

BKMexpress bir cüzdan uygulamasıdır ve kartların bu uygulama içine eklenebilmesi için özel bir entegrasyon ve anlaşma yapılması gerekmektedir. Papara’nın BKMexpress’le anlaşması ve entegrasyonu olmadığı için Papara kartların BKMexpress uygulamasına eklenmesi mümkün değildir. Dilerseniz Papara kartınızı Masterpass uygulamasına ekleyerek saklayabilir ve Masterpass’in geçerli olduğu üyeişyerlerinde kart numaranızı vermeden kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Artık Papara Card’ını BKM Express’e ekleyebilirsin!

ayatımızı kolaylaştıran, bizi zaman ve efor masrafından kurtaran internet alışverişi 20 yılı aşkındır hayatımızda. Özellikle pandeminin yarattığı “yeni normal”den sonra alışveriş merkezlerine, marketlere veya mağazalara gitmek ikincil tercih oldu. İnternetten alışveriş ise her ne kadar mağazaya gitmekten daha kolay olsa da, alışveriş yaparken sürekli kart tanımlama ve güvenilirlik konuları zaman zaman sıkıntı olabiliyor. Bankalararası Kart Merkezi’nin bu tür sorunları ortadan kaldırmak için geliştirdiği BKM Express, internet alışverişini kolay, hızlı ve güvenli bir süreç hâline getiriyor.

İnternetten alışveriş yaparken kart bilgileri ile uğraşmak istemiyorsan sana harika bir haberimiz var! Kolay, hızlı ve güvenli internet alışverişi için sağladığımız hizmetlere bir de BKM Express iş birliğini ekledik. Artık Papara Card’ını BKM Express’e kaydederek kolay ve hızlı alışveriş yapabilirsin.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın