BKM Express Kart Düzenlemesi

Merhabalar, yaklaşık bir aydır ödeme yöntemi olarak sadece Paparayı kullanıyorum, ve kullanmaya devam edeceğim. Bunun sebebi ise en küçük detaya bile önem verilmesidir. Pek çok markanın resimi ile ve sade bir şekilde ismi ile hesap dökümünde görünmesi, benim için büyük bir artıdır. Şimdi önerime gelecek olursak. Bu güne kadar bütün kartlarımı BKM Express’te sakladım ve beni rahatsız eden bir konu var, bu bazı diğer bankalar için de geçerlidir. Problem ise Papara kartların resimi çerçeveye tam uymamaktadır, ayrıca Papara Metal kartımı eklediğim zaman ise, Papara Black kart olarak gözükmektedir. Kartların tasarımı dikey olduğu için ve BKM Express’in arayüzü sadece yatay kartları desteklediği için tuhaf bir görüntü oluşuyor. Akbank banka kartları da normalde dikeydir, fakat BKM Express için kartların yatay versiyonlarını tasarlayıp sisteme öyle yüklemişler. Benim sizden ricam ise bu konu hakkında gerekli düzeltmeleri, eğer sizden kaynaklı ise yapmanızdır. Papara kullanmayı, yaptığınız sürekli yenilikler ve topluluğun sesine göre şekillendirdiğiniz için seviyorum. Teşekkürler.

3 Beğeni

Selam :wave: @Derin ,

Öncelikle değerli görüşün için teşekkür ederiz. :heart:

Papara Ekibi isteğini değerlendireceğinden emin olabilirsin. :v:

2 Beğeni