Birikim Hesapları / Papara Kumbara

Online Kumbara olsa mesela. Bir kumbara oluşturup bir hedef seçip ona para toplasak çok iyi olur

20 Beğeni

Bu özellik geliyor, yolda :slight_smile:

Çok teşekürler, sevgiler.

13 Beğeni

Bu tarz spoiler postları gerçekten güzel oluyor efenim. Beta programında yer olsada katılsak…

7 Beğeni

kumbara gelmeli

6 Beğeni

Bu konu altında fikrinle ilgili haberlerimiz var. :slight_smile:

7 Beğeni

kumbara gelmeli

6 Beğeni

gelirse şahane olur

4 Beğeni

kesinlikle destekliyorum böyle bir özellik harika olur birikim için malum ülkemizde ürünler pahalı ve planlı olarak birikimi yapmak isteriz böyle bir yolla :slight_smile:

4 Beğeni

Bu özellik gelince süper olur.

3 Beğeni

Ortak birikim hesabı adı altında . Blokeli. Birikim yapan kişilerin hepsinin Aynı anda izni yada belirlenen vade günü dolmadan para çekmesine müsade edilmeyen . Bir havuz gibi , aylık haftalık yıllık gün gibi . Baya kullanışlı olabilirdi .

5 Beğeni

Bu özellik ilgili yeni güncelleme varmı abi?

3 Beğeni

Acaba papara uygulaması içinde bir tane kumbara diye bir bölüm olsa ve oraya hedef belirlesek o kadar parayı o bölüme aktarsak nasıl olur. Ekstra iradesizler icin bir tuş olur parayı ana hesaba aktarma ozelligini devre disi bırak diye hedefe ulasana kadar kalır. Ya da sizin özel teklifleriniz olabilir nasil desem iphone x 10.000 tl burdan birikim yaparak 8.500 sahip olabilirsiniz gibi kampanyalar benim ki biraz uçuk oldu kabul ama bu fikir arkadaşlarda geliştirir bu özellik çok güzel olur bence. E kumbara :sunglasses::blush:

3 Beğeni

Papara Hesabımızda 100tl var mesela,50tlsini kumbaraya ekleyebilsek birikim yapacağımız veya harcamayacağımız parayı daha rahat görebilir ki çok iyi olur kumbara özelliği birikim için.

3 Beğeni

arkadaşlar arasında çok karşılaştığım bir yerlere bozuk para biriktirme genelde 1 tl - 5 tl atma, kısaca kumbara olayı elektronik ortamda yapabilsek. örneğin papara hesabımda isteğe bağlı bir kumbara oluşturabilsem, opsiyonları -kumbara hedef koyma mesela 1000 tl birikşmde de bana bildirsin. - biriktirdiğim parayı gösterme/ göster -yaptığım işlem başına kumbaraya otomatik para atma 1 ile 5 tl arası. - isteğe bağlı kumbaraya para atma. - kumbarayı şu kadar süre kırma / kumbarayı isteğin zaman kır.
tabii kumbarayı süreli kilitleme olayı bir takım ancak onaylardan sonra kırılmalı çünkü insanların sağı solu belli olmaz acil paraya ihtiyaç duyabilirler. yazılımsal olarak ne kadar mümkün bilmiyorum ama para biriktirmek için bir “kumPARA” beni çok mutlu eder başarılar dilerim.

5 Beğeni

efsane olur , çok güzel bir özellik olur ki okuduğum kadarıyla da yolda bu özellik bekliyoruz sabırsızlıkla

3 Beğeni