Binance para transferi

Pelin hanım iyi günler android cihazdan uygulama ve web sitesinden binance para yatırmak istiyorum ikisinde de aynı sorun

‘Kripto para borsasına ödeme yapabilmen için en az bir defa papara ya kendi banka hesabından para yüklemiş olman gerekiyor.’

1 Beğeni

Aynı sorun bendede var nasıl çözeceğiz?

1 Beğeni

peki başka banka hesabı olmayanlar ne yapacak? illa gidip bi bankadan hesapmı açacağız gene? zaten bunlarla uğraşmamak için paparayı seçtik ama durum bu

1 Beğeni

merhaba aynı sorunu bende yaşamaktayım konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim

1 Beğeni

Binance’ın masaüstü uygulamasında zaman zaman bu tarz hatalar veriyor. Tarayıcı üzerinden girmeyi deneyin. Olmazsa mobil uygulamasıyla deneyin. Şahsen bende masaüstü uygulamasında bazı zamanlar bu hatayı alıyorum ve direk mobil uygulama ile hallediyorum işimi. Mobilde hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım.

Dipnot; mobil uygulama diye bahsettiğim binance’ın kendi mobil uygulaması.

1 Beğeni

Gerçi kusura bakma resmi tam incelemeden cevap yazdım, sen zaten mobilde almışsın bu hatayı. Uygulama çerezlerini bi temizle derim. Olmadı tarayıcı üzerinden yada masaüstü uygulaması vasıtasıyla aktarmayı dene dostum.

1 Beğeni