AKBANK ATM 800TLMI YUTTU

Merhaba, 2-3 saat önce Papara Black kartıma 1000 TL yüklemek üzere Akbank ATM’sine gittim ve sorunsuz bir şekilde parayı koydum ve hemen algıladı ve Ek para ekle dedim ve sıkıntısız gerçek bir 50 TL ekledim. 5 dakika beklememe rağmen hala paranız sayılıyor ekranı vardı ATM’de ve 5 dakika sonunda bir hata ile karşılaştık paranızı iade ediyoruz dedi ve sadece 1000 TL’nin içinde olduğu 200 TL’yi ve sonradan eklediğim 50 TL’yi verdi. Kart iade yaptım ve tekrardan para yatırmak istediğimde ATM arızalı yazıyordu bakiyesine bakmak istediğimde kartınızın müşteri hizmetleriyle konuşun diyordu. Akbank müşteri hizmetlerini hemen aradım Papara ile konuşun dedi Papara müşteri hizmetlerini aradım onlarda bilgilendireceğiz şikayetinizi aldık dediler ve en fazla 16 gün içerisinde hal olacaktır dedi sizce bu kadar uzun sürer mi? Yardımcı olursanız sevinirim. (Para acilde)

Merhaba @ilhanerguven2008 :wave:t2:

Talebin ile ilgili Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Talebin ile ilgili süreç ve inceleme devam etmektedir. İşlemin ilgili birimimizin takibindedir. İşlemin sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı olan e-posta adresin üzerinden sana geri dönüş ve bilgilendirme yapılacaktır

1 Beğeni