Ziraat Kredi Kartımla Bakiye Yükleyememe

Ziraat bankası kredi kartımla aylar önce yatırım yapabiliyordum ama şimdi yaparken işlem tamamlanamadı bankanla görüş hatası alıyorum. Bankamda bizde sorun yok diyorlar. Garanti bbva kartım ile yatırım yapabilirken ziraat kredi kartımla bakiye yükleyemiyorum. Muhtemelen paparada sorun var. Çünkü başka uygulamada aynı kartımla bakiye yükleyebiliyorum. Nedenini merak ediyorum ?

Merhaba @yasinyildiz_100 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.

Aynı sorun bende de var lütfen yardımcı olun hiç birşey yapamıyorum

Merhaba @hmtabm :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz.

Merhabalar aynı problemi bende yaşıyorum konuyla ilgili bilgi rica ederim.

Merhaba @ramazan12336 :wave:t2:

İletmiş olduğun konu ile ilgili talebini oluşturduk. İşlemin ile destek ekiplerimiz en kısa sürede ilgilenecek ve sonuçlandığında Papara hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapacaktır. E-posta adresini ara ara kontrol etmeni rica ederiz.