Youtube premium alırken hata

Youtube premium ödeme yapılırken hata veriyor. geçen ay youtube premium aldım hata verdi ama bir kaç kere daha denedim oldu. Ama şimdi yeniden ödemem gerektiğinde hata verdi ve olmuyor.

1 Beğeni

Vermiş olduğu hatayı yazarsanız daha iyi olurdu. Farklı kartlarla ve Papara sanal kartla almayı denediniz mi ?

Bunları denediyseniz Kısa çözüm olarak direkt Papara ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi
0850 340 0 340

Papara Mail
destek@papara.com

1 Beğeni

aynı sorun ile karşı karşıyayım
işlem reddedildi. lütfen farklı bir yöntem deneyin ya da bankanızı arayın

Papara destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
Çağrı Merkezi
0850 340 0 340
Papara Mail
destek@papara.com

1 Beğeni

Sanal kart oluşturup öyle ödeme yapmayı deneyiniz. Olmaz ise Papara veya YouTube ile iletişime geçmeyi deneyiniz.

Çağrı Merkezi: 0850 340 0 340

Papara Mail: destek@papara.com

2 Beğeni

YouTube ödeme yöntemleri kabul etmiyor !
“(((”"bildirimler_on1))

Ödemenizi işleme koyamıyoruz.
YouTube Premium: Visa kartı işlenemiyor ••••, çünkü bankanız hesabınızı kapattı. Lütfen yeni bir kart ekleyin veya sorunu çözmek için bankanızla iletişime geçin.)))

sanal kartla deneyin ve youtube ile iletişime geçin

1 Beğeni

merhaba ben youtubeden premium üyelik almaya çalışırken "İşlem reddedildi. [OR-HDT-09]
" bu hatayı alıyorum nedeni nedir acaba
bilen varmı

Youtube premiumda kart bilgilerimi girip ücreti ödemek istediğimde 'Bu ödeme yöntemiyle işleminiz tamamlanamıyor. Lütfen farklı bir ödeme yöntemi seçin.'diye bir hata vermektedir.

Youtube premium için kartımda para olmasına rağmen işlem reddedildi yazıyor. İnternet alışverişine açık kartım. Daha önce 3-4 kez aldım. Bu hata neden oluyor?

Youtube premium ödemeye çalışıyorum. İşlem başarısız diyor. Cashback olayını geçtim ödeyemiyorum bile.

Ödeme işleminizi sanal kart ile yapmayı deneyiniz

1 Beğeni

arkadaşlar merhaba papara kartım ile YouTube Premium ödeme yaparken sorun yaşıyorum. ödeme olmuyor, halkbank kartimi falan girdiğim zaman otomatik ödemeye veya hesabıma ekleniyor ama papara eklenmiyor.
sanal kart denedim.
içinde para var ama hiçbir türlü olmuyor.
yardımcı olur musunuz?

Screenshot_2021-11-13-09-32-28-393_com.google.android.youtube
y

Merhaba Topluluk,

Yaşadığınız bu sorun geçtiğimiz günlerde Google’ın ödeme alma sisteminde yaptığı bir değişiklikten kaynaklanıyor. Google bundan sonra kartını ekleyen kullanıcıların ödeme yapmadan önce bu kartı onaylamasını istiyor. Kartınızla ödeme yapmaya çalıştıktan sonra Google sistemine kaydedilecektir, sonrasındaki onaylama aşaması için adımları takip edebilirsiniz:

1. https://myaccount.google.com/ adresine git. Kartınla ödeme yapmaya çalıştığın hesapta olduğundan emin ol.

2. Ekran resmindeki gibi yukarıdaki menüyü sağa kaydır. (Ya da sonraki adıma atlamak için bu linkten ilerleyebilirsin.)

1. Ödemeler ve abonelikler’i seç. Ödeme yöntemlerini yönet’e tıkla

1. Papara Card’ını listeden seç ve Doğrula’ya tıkla.

1. Bu sayfada gösterilen renkli butona tıkla. Google onaylama amacıyla kartından 2 TL ödeme alacak, sonrasında 7 gün içinde bu tutarı sana iade edecektir.

1. Şimdi kodu girmen gereken alanla karşılaşacaksın. Bu sayfayı kapatma, Papara uygulamasından kodu aldıktan sonra geri geleceğiz.

1. Doğrulama kodunu almak için Papara hesabına giriş yapman gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra ana sayfada göreceğin son işlemler arasından Google işlemine tıkla, işlem açıklamasının sonundaki 6 haneli sayı doğrulama kodudur.

1. Doğrulama kodunu internet tarayıcında hala açık olan sayfada yaz ve onayla.

1. Tebrikler! Google kartının sana ait olduğundan emin oldu ve artık bu kartla tüm Google ödemelerini yapabilirsin.

YouTube Premium için tekrar ödeme sayfasına gidip işlemini tamamlayabilirsin. Kartını bulamıyorsan şurayı kontrol etmeyi unutma:

2 Beğeni

Bende de aynı problem var. Hem paparacard, sanalkart, diger bir papara sanalkart. hangisini denediysem olmadı. Kartlara google faturalandırmadan baktım, doğrulama butonu çıkmıyor. Aldığım hata bu.

İşlem Reddedildi . [OR_PMCR_43]

1 Beğeni

Merhaba @aykut :wave:

İnternette araştırdığımda bu sorunu alan bir kaç arkadaş sorunu Google Pay ödeme hesabını silip tekrardan açınca herhangi bir sorunla karşılaşmadığını belirtmiş. Google pay hesabının askıda olduğunuda belirtmiş ayrıca hesabının askıya alınma nedeni birçok kez başarısız işlem denediğinden askıya alındığını ayrıca belirtmiş.

Google Pay Hesabınızı Kapatmak için;

1- Sign in - Google Accounts Sitesinden işlem yapmak istediğiniz google hesabına giriş yapınız.

2- Resimde gösterdiğim gibi önce sayfada bulunan ayarlar kısmına girip sayfayı aşağıya kaydırdığınızda orada Ödeme profilini kapat seçeneğine tıklayınız

3- Ardından açılan sekmeden hesabınızın şifresini girip google kimliğinizi doğrulayınız.

4- Doğruladıktan sonra sayfada açılan Ödeme profilinizi neden kapatıyorsunuz? sorusuna cevabınızı seçtikten sonra Devam butonuna basınız.

5- Daha sonrasında tekrardan ekrana çıkan kutudan Ödeme profilini kapat seçeneğine tıklayınız.
image

Bu aşamaları tamamladıktan sonra GooglePay profiliniz kapatılmış olur daha sonrasında yapmak istediğiniz ödeme işlemini tekrardan deneyiniz.

2 Beğeni

Merhaba Google ödeme yöntemi hesabını kaoattigimizda ödenmiş ve devam etmekte olan youtube premium bundan etkilenmeyecek mi?

Merhaba @parmaksiz_m :wave:

Google pay ile ödemenizi yaptıysanız hali hazırdaki aboneliğinizinin süresi bitene kadar aboneliğinizi kullanabilirsiniz abonelik süresi bitince kart bilgilerinizi tekrardan girip aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz.

2 Beğeni

Ya hocam sunduğunuz bütün çözümlere baktım yaptım hala satın alınmıyor gözünüzü seveyim şuna el atın

1 Beğeni

Merhaba @emoliyt :wave:

Aşağıya bıraktığım yazımı inceleyebilirsin.

1 Beğeni