Yeni Guncelleme Giris Sorunu - Lineage OS

Merhabalar.Gecen hafta gelen guncelleme sonrasi Lineage OS kurulu telefonumdan paparaya giremiyorum.Guvemli cihaz vs… uyarisi geliyor.

Durduk yere bir anda boyle hata veriyor ve eger duzelmesse hesabimi kapatmayi dusunuyorum.Cihazda root vs kurulu degil sadece LineageOS kurdum ve play servisleride kurulu.Rom kullanan kullanicilarin giris yapmasini engellemek bana kalirsa sacma,cihaz sahibi olarak istedigim isletim sistemini kurabilmeyilim.Bankacilik uygulamalarim bile sikinti cikarmazken paparanin cikarmasi garip.

3 Beğeni

Selam @dogukan.uck,
Konu LineageOS ile ilgili olabilir, biraz araştırdıktan sonra LineageOS kullanan birçok kişinin başka bankacılık uygulamalarına giriş yaparken cihazda root kurulu olduğu hatasını aldığını görüyorum.

Ben yine de konuyu ekibimize aktardım. Şimdilik masaüstünden ya da mobil cihazından web uygulamamıza giriş yapmayı deneyebilir misin?

6 Beğeni

Sorun LineageOS ile ilgili değil, sorun sizden kaynaklanmaktadır. Yanlış bilgilendirmeyin lütfen. Ayrıca tarayıcı üzerinden giriş yapılmak istediğinde sitenizde ki hcaptcha yanlış entegre edildiği için çok sayıda başarısız giriş yapıldı hatası veriyor

Uygulamanın eksi sürümünü indirerek giriş yapabilirsiniz veya hesabınıza bir şekilde giriş yaptıktan sonra google play hesabınızı bağlayıp güncel uygulamadanda giriş yapabilirsiniz.