Veli yenileme

Geçen yıl kart almak için hesap açtım veli onayını yapmak için babamın adına hesap açtım sözleşmeli hesap olaylarını bilmiyordum bilseydim farklı kişiyi veli yapardım neyse babama hesap açtım tc bilgileri falan girdim oldu çok mutluydum sonra kendi hesabıma kart sipariş verdim kartım geldi tanımladım tam para gönderme yerine geldim velini sözleşmeli yaparsan sende sözleşmeli olursun notu geldi velime kart alırım ama sözleşme imzalamak için velimin yani babamın olması lazım babam çalıştığı için uğraşmaz hesabım onaylıda kaldı aktif olarak neredeyse her hafta kullanıyorum ama para gönderme işlerini yapamıyorum o yüzden velimi değiştirmek istiyorum lütfen geri dönüş yapın çok mutluydum alırken

Merhaba @eerenkatirci5 :wave:t2:

Reşit olmayan kullanıcılarımız veli/yasal temsilci izni ile hesap onaylama işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Veli/yasal temsilci senin hesap kullanmanı onaylayana kadar hesabından bu tanımlamayı kaldırabilirdim fakat velinin hesap kullanmanı onayladığı bilgisini paylaşmışsın.

Süreç tamamlandıktan sonra veli bilgilerin ile ilgili bir değişiklik yapamıyorum.

Velinin bize, destek@papara.com veya 0850 340 0 340 numaralı kullanıcı destek merkezimize ulaşması halinde hızlıca destek olmak isteriz.