Veli Onay Süreci

Merhaba, Ben 13 Yaşındayım Ve Bilip Bilmeden Yanlışlıkla Velimden İzin İstedim Ve O Süreçte Kaldığı İçin Herhangi Bir Para Çekme/Oyun alma Gibi İşlemler Yapamıyorum.

Merhaba @ankaserver10 topluluğa hoşgeldin.

Eğer 13 yaşının üstünde 18 yaşının altında bir yaş aralığına sahipsen ve ilk defa Papara hesabı onaylayacaksan annen, baban veya yasal vasinin cep telefonu bilgisini girerek hesap onaylamanı gerektiren bir düzenleme getirildi. Bu düzenlemeye göre hesap onaylarken yasal vasinin cep telefonuna gelecek olan sms üzerinden onay vermesi gerekiyor. Bu işlemi yapılmadığı takdirde yeni hesap açmış kullanıcılar 13-18 yaş aralığındaysa işlem yapamıyor.

Yasal vasinin yapacağı doğrulama sonrasında en kısa süre içerisinde hesabın doğrulanır. Bu süreç tamamlanana kadar maalesef beklemekten başka şansınız yok.

Eğer daha farklı bir soruya sahipsen yine buraya yazabilir veya;
:phone: 0850 340 0 340 numaralı Papara Destek Hattı üzerinden iletişime geçebilir,
:e-mail: destek@papara.com adresi üzerinden e-posta gönderebilirsin.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim🖤

4 Beğeni

bugün anneme papara hesabı açtık onayladık da birlikte ama benim papara hesabım onaylanmıyor müşteri hizmetleri cevap vermiyor yardı eder misiniz hata veriyor hesabımın onayı ve ekibimiz bilglendirildi diyor lütfenn yardımcı olur musunuz

2 Beğeni

Eğer 13 yaşının üstünde 18 yaşının altında bir yaş aralığına sahipsen ve ilk defa Papara hesabı onaylayacaksan annen, baban veya yasal vasinin cep telefonu bilgisini girerek hesap onaylamanı gerektiren bir düzenleme getirildi. Bu düzenlemeye göre hesap onaylarken yasal vasinin cep telefonuna gelecek olan sms üzerinden onay vermesi gerekiyor. Bu işlemi yapılmadığı takdirde yeni hesap açmış kullanıcılar 13-18 yaş aralığındaysa işlem yapamıyor.

Yasal vasinin yapacağı doğrulama sonrasında en kısa süre içerisinde hesabın doğrulanır. Bu süreç tamamlanana kadar maalesef beklemekten başka şansınız yok.

Eğer daha farklı bir soruya sahipsen yine buraya yazabilir veya;
:phone: 0850 340 0 340 numaralı Papara Destek Hattı üzerinden iletişime geçebilir,
:e-mail: destek@papara.com adresi üzerinden e-posta gönderebilirsin.

2 Beğeni

Ama Ben Bu Süreci Geri Çekmek İstiyorum Yani Hesabımı Tekrar Onaysız Nasıl Yapacağım

1 Beğeni

@ankaserver10

Papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek talepte bulunabilirsin.

Papara Müşteri Hizmetleri;
:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

2 Beğeni