Uygulama beni hep şifre menüsüne atıyor

papa çekmeye kalktıgımda veya transferde beni şifre bölümüne atıyor hiçbirşşekilde kullanamııyorum bakiyemi bilgisi olan varmı ?

1 Beğeni

Merhaba @stiletisim59 :wave:

Size sunulan limitleri aşmış olabilirsiniz uygulamaya girip sağ üstten fotoğrafınıza tıkladıktan sonra hesap detaylarına tıklayın kalan limitlerinizi görebilirsiniz.
Limitlerin her ay yenilenir.

Eğer limitlerin bitmemişse ve hala aynı hatayı almaya devam ediyorsan papara destek ekibine ulaşmanı öneririm.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340

1 Beğeni

Aynı durum bende de var, sorununuz çözüldü mü acaba?

2 Beğeni

Bende de aynı sorun var ve kafayı yemek üzereyim. Müşteri hizmetlerini aradım. Beklemem gerektiğini söylemekten başka hiçbir şey yapmadılar

3 Beğeni

Merhabaa @e.mert3492 @sil_nur @stiletisim59 :wave:

Müşteri hizmetlerininde belirttiği gibi biraz bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyin veya telefonu aç kapa yaptıktan sonra veya başka bir telefon üzerinden giriş yapmayı deneyiniz.
Eğer dediklerimden birisi işinize yaradıysa hangisinin işe yaradığını bu konuya cevap olarak eklerseniz diğer bu sorunu yaşayan arkadaşlar ne yapması gerektiği hakkında bilgisi olmuş olur.
Şimdiden teşekkür ederim :heart_hands:

3 Beğeni

Dediklerini yaptım ama asla ve asla sorun çözülmedi

3 Beğeni

Anladım sorununuzu video alarak papara mail üzerinden gönderebilirseniz sizlere geri dönüş sağlanacaktır mail içeriğine yaşadığınız olayıda yazmayı unutmayın ve beklemenize rağmen hala düzelmediğinide not ediniz.
destek@papara.com

3 Beğeni

Aynı sorun bende de var herhangi bir şekilde çözülmüyor başka cihazlardan ya da internetten denemek hiçbir işe yaramıyor uygulama sürekli işlem yapmaya çalıştığımda şifre istiyor şifre girdiğimde ise ana sayfaya atıyor

2 Beğeni

Konu hakkında Papara ile iletişime geçiniz.

Tercihen bu yöntem ile ◀

yussuf
… sorununuzu video alarak papara mail üzerinden gönderebilirseniz sizlere geri dönüş sağlanacaktır mail içeriğine yaşadığınız olayıda yazmayı unutmayın ve beklemenize rağmen hala düzelmediğinide not ediniz.
destek@papara.com

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340

2 Beğeni

çözüldü mü

çözüldü mü

çözüm bulundumu