Udemy'de "Cashback" İstiyoruz! 🚀

Merhaba Papara Ailesi! :star2:

Sizlere bir fikirle geldim ve umarım ki bu fikir biz öğrencilere daha fazla fayda sağlar! :books::sparkles:

Udemy’de çok sayıda kurs var ve gerçekten harika içerikler buluyoruz. Ancak, ne dersiniz, bir de harcadığımız parçanın bir kısmını geri alabilsek? Çünkü kurslar dolar bazlı ve kur yüzünden eğitimlere büyük bütçe ayırmamız gerekiyor💸

Önerim şu: Udemy alışverişlerimizde Papara aracılığıyla Cashback (nakit geri ödeme) uygulaması getirilse, hem biz öğrenciler hem de PAPARA kazançlı çıkabilir! Böylece hem daha fazla kurs alabiliriz, hem de harcadığımız parçanın bir kısmını geri alarak bütçemize katkıda bulunabiliriz. :moneybag:

Umarım bu öneri değerlendirilir ve Papara’da öğrencilere yönelik daha fazla avantaj sunulabilir.

Teşekkürler! :raised_hands::sparkles:

1 Beğeni

Merhaba :wave: @muhammed857 ,

Önerin için teşekkürler. Papara ekibinin önerini değerlendireceğinden emin olabilirsin. :blush:

Merhaba! @muhammed857 :wave:

Eğitim alanına daha fazla destek verilmesi müthiş olurdu. Acaba 2024 yılında bizi hangi cashbackler bekliyor? :thinking:

1 Beğeni

Eğitim alanına destek için Udemy’nin yanı sıra ÖSYM, MEB (sınav ücretleri vb.) ve devlet üniversitelerindeki harç ödemelerinde (hatta yemekhane kart bakiye dolumunda da) cashback olsa harika olur.

1 Beğeni