Sözleşmeli Hesaba Geçişi

Merhabalar,benim hesabım onaylı ve ben kartımı bir süre önce teslim aldım kartıma para yatırabiliyorum fakat karttan çekemiyorum sözleşmeli hesap istiyor benim elimde teslim formu var ben nasıl sözleşmeli hesaba geçicem yardım.

Merhaba @Tsuharu.Cio :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Sözleşmeli hesap sahibi olabilmen için kimliğinde fotoğrafının bulunması ve velinin sözleşmeli hesap kullanması gerekli. Eğer bu iki koşula sahipsen hesabının statüsünü sözleşmeli hale getirebilmen için sana birkaç alternatif önermek istiyorum.

  • Hesap onaylama işleminde NFC tarama yapmadıysan ama cihazında NFC özelliği bulunuyor ve yeni kimlik kartına sahipsen uygulaman üzerinden ‘Hesabını Yükselt’ yaparak sözleşmeli hesaba geçebilirsin.

  • NFC özelliği bulunan bir cihazın bulunmuyorsa hesabına Papara Card tanımlaması yaparak sözleşmeli hesaba geçebilirsin.

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum; eğer velin sözleşmeli hesap kullanmıyorsa ve hesap onaylama işleminde NFC tarama yaptıysan velin sözleşmeli hesaba geçtiğinde senin hesabın da direkt sözleşmeli hesaba geçer.