Sonunda Papara Kart ile otobüse binebiliyorum :)

Eski black kartım visa destekli idi müşteri hizmetleri ile görüşüp iptal edip yeni kart istedim mastercard olandan geldi ilk işlemi (Temassız aktif olsun diye) şifreli yaptım.

şimdi rahat rahat kullanabiliyorum. Teşekkürler.

5 Beğeni

Otobüs derken iett otobüsü mü?

2 Beğeni

@Enesdursn34 Selam,

Türkiye’nin birçok yerindeki otobüslerde kullanabilirsin.

3 Beğeni

Merhaba @Enesdursn34 :wave:

İETT otobüslerine şuanlık istanbulkart harici binilemez.

Şuanda kampanyanın geçerli olduğu şehirler; Adana, Alanya, Alaplı, Altınova, Ankara, Antalya, Bandırma, Burdur, Çanakkale, Düzce, Edirne, Ereğli, Gaziantep, İnegöl, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Osmaniye, Safranbolu, Sivas, Yozgat.

NOT: Kampanyayı papara düzenlemiyor, mastercard düzenliyor.

6 Beğeni

Açıklama için çok teşekkür ederim :slight_smile:

2 Beğeni

Peki normal ücret neyse onu mu alıyor yoksa ekstra keissyor mu ya da öğren oöarak mı alıyor tam olarak mı?

2 Beğeni

Merhaba @muzafferemir2007 :wave:

Program güncelleneli baya bir vakit geçti artık yukarıda bahsedilen illerin dışında neredeyse bütün toplu ulaşım araçlarında banka/kredi kartınızı kullanmanız mümkün :partying_face:.

Sorduğunuz soruya gelecek olursak, kartınızı okuttuğunuzda sizleri anonim kullanıcı olarak tanımlayıp ücreti normal ücretin belli bir oranda üzerinde almaktadır aşınan ücreti belediyeler kendi belirlemektedir belediyenizin web sayfasınından detaylı bilgi edinebilirsiniz :innocent:.

2 Beğeni