Sitedeki hCaptcha çalışmıyor

Tarayıcı ile giriş yapmaya çalıştığımda hCaptcha’yı tetikleyecek bir durum olduğunda captcha doğru veya yanlış girilmesi farketmeksizin çok sayıda hatalı captcha girişi yapıldı hatası veriyor. Anlaşılan o ki hCaptcha yanlış şekilde entegre edilmiş.

1 Beğeni

Merhaba,

Tarayıcı üzerinden giriş yaptığımda bende böyle bir sorun görünmüyor. Muhtemelen hCaptcha üzerinden çok sayıda hatalı deneme yapmışsın.

Tavsiyem, IP adresini ve mümkünse kullandığın tarayıcıyı değiştirerek tekrar denemen. Olmazsa bir süre bekleyip tekrardan deneyebilirsin. Mobil uygulamayı da kullanabilirsin tabii ki.

IP adresi değiştirmek için modemi yeniden başlatabilir veya mobil veri kullanıyorsan uçak modunu açıp kapatabilirsin.

Sorunun çözülmezse Papara Destek ekibi ile iletişime geçebilirsin.

Kendine iyi bak :hugs:

3 Beğeni

çok sayıda hatalı deneme yapmadım. Doğru girmeme rağmen ilk denememde bu hatayı alıyorum

1 Beğeni

Merhaba @g3sv5dbd6w4w7 :hugs:

Kullandığın tarayıcıyı değiştirerek tekrar deneyebilirsin.
Yüklü işletim sistemi, tarayıcındaki eklentiler, IP adresin, konumun gibi bir çok faktör sebebi ile bu hata ile karşılaşıyor olabilirsin.

Eğer sorun çözülmezse Papara Destek ekibi ile iletişime geçip, konu hakkında en doğru desteği alabilirsin :100:

Papara İletişim & Destek

Papara İletişim Sayfası
Papara E-posta: destek@papara.com
Papara Müşteri Temsilcisi: 0850 340 0 340

3 Beğeni

Sorun çözülmedi ve papara destek ekibi yardımcı olmuyor