QR kod ile ATM'den para çekme

Qr Kod İle Para Çekme Özelliği Gelse Ve Aylık Limitler Artarsa Çok Güzel Olur. Limitler Gerçekten Çok Az. Limit Dolunca Para Yatırıp Çekmeye Para Ödemek Zorunda Kalıyoruz. Bir De Hesaptan Binler Geçmesine Rağmen Hiç Hediye Yok. Arada Bazı Müşterilere Özel Hediye Verilse Tadından Yenmezdi :fire:

10 Beğeni

Mesela trafik cezalarını yatıra bilsek ayrıca ön ödemeli hatlar için tl kontör yükleme gelse iyi olur

1 Beğeni

Öncelikle selamlar!

Papara Black Card olmadan para yatırmak mümkün ancak çekmek mümkün değil. QR kod ile ödeme alabilir veya da yapabiliriz, peki ya neden QR kod ile para çekemiyoruz?

Black Card bazen evde, arabada, işyerinde unutulabilir, bu gibi acil durumlarda veya normal durumlarda para çekmemiz gerekir ise QR kod kullanabilmemiz çok harika olmaz mıydı?

Sayın yetkililer, geliştiriciler bu konunun değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Neredeyse birçoğu kullanıcının da bunun gibi bir yeniliği çok istediklerine eminim.

Umarım yazım okunabilir ve anlaşılabilir olmuşumtur. İyi günler dilerim Papara Ailesi!

Her ATM den QR ile nakit para çekimi yapılabilmeli.

5 Beğeni

Katılıyorum, ATM’ den QR ile para çekilip yatırılsa çok iyi olur.

2 Beğeni

Banka atm’lerinin kendi uygulamaları için sundukları kartsız işlem için QR kod işlemini Papara ile de gelmesi çok güzel olur. Kart kullanmadan hızlıca para çekme/yatırma işlemleri biz kullanıcılar için önemlidir.

4 Beğeni

Ayrıca atmlerden para çekme alma için qr desteği gelsin bazen nakit çalışan kişilere denk geliyoruz pazaryeri gibi …atm de tuşlara dokunup bi de git 1kilo elmaya dokun olmaz …bunu da bekliyoruz qr la bütün atmlerden işlem özelliği gelsin …

1 Beğeni

Paparaya QR kod ile Atm den para çekme gelse güzel olur.