Paypal, Payoneer İşbirliği

Yurtdışında influencer olarak çalışan pekçok insan var. Yurtdışından ödeme alırken binbir takla atıyoruz. Madem Papara yurtdışına açıldı, Paypal, Payoneer işbirlikleri gelsin. Biz de yurtdışındaki insanlardan Papara ile ödeme alabilelim. Bu sayede Papara da yurtdışında kendine daha geniş bir kitle elde eder.

9 Beğeni

@turkerpektas merhaba,

Yeni iş birliği önerilerine her zaman açığız. Fikrin için teşekkürler. Bağlı bulunduğumuz düzenlemelere ve mevzuata sadık kalarak potansiyel platformları araştırıp, kullanıma sunmak isteriz. Payoneer ve PayPal önerilerini de ileteceğim. :slight_smile:

5 Beğeni

Merhabalar, Paypal ile işbirliği yapılaması çok iyi olur. Yurtdışından ödeme alırken bin bir takla atmak zorunda kalmayız.

8 Beğeni

Kesinlikle, bu konuda beyfendinin dediğine katılıyorum.

1 Beğeni

Papara yurtdışına açıldı ve yurtdışına influencerlik yapan tonlarca insan var türkiyede ve türkiyede yurtdışından para almak bir hayli zor bunun için Paypal veya Payooneer gibi firmalarla anlaşırsanız çok büyük kitlelere ulaşacağınızı düşünüyorum.
Teşekkürler.

2 Beğeni

@pelin Tester olarak yurtdışı kaynaklı sitelerde influencer olarak işimi yapıyorum. Pandemi dönemindede işimize yoğunluk vermekteyiz, PayPal Yada Payoneer ile bir anlaşma olursa çok memnuniyet duyarız ve daha geniş kitle elde etme şansınız da yükselir. Teşekkür ederiz.