Paribu dan papara hesabima para gondedim

paribu dan papara hesabima para gondedim
3 gun oldu ama para papara hisabima gelmedi

Merhaba @vheshmati7 :wave:t2:

Talebin ile ilgili destek ekibimiz tarafından hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yapıldığını görüntülemekteyiz.

İşlemin ile ilgili gerekli incelemeleri gerçekleştirebilmemiz için e-posta adresin üzerinden istenen bilgi ve belgeleri dekont@papara.com adresimize göndermeni rica eder, ilgili bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak göndermen halinde işlemin ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapılacağını iletmek isteriz.

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki 16 Nisan 2021 - 31456 sayılı “Ödemelerde Kripto Varlıkların Kullanılmamasına Dair Yönetmelik” uyarınca 30 Nisan 2021 tarihi itibarıyla Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası lisanslı ödeme ve elektronik para kuruluşları kripto para firmalarıyla çalışamamaktadır. Papara TCMB lisanslı bir elektronik para kuruluşu olarak bu kapsamdadır ve üzülerek belirtmek isteriz ki tüm kripto para kuruluşları ile çalışmalarımız bu tarih itibarıyla zorunlu olarak sonlandırılmıştır ve bu kuruluşlarla para çekme/yatırma işlemleri yapılamamaktadır. İlgili değişiklik sadece kripto para firmalarına yapılan işlemleri kapsamaktadır. Papara’nın bunun dışında kalan diğer tüm hizmetlerini kesintisiz ve güvenle kullanmaya devam edebilirsin.

1 Beğeni

Paribudan paparaya transfer yokki sen nasıl bu işlemi yaptin