Para yükleyemiyorum

Papara black kart sahibiyim bir kaç gün önce ATM (Akbank ATM si) den para yatırmak için kartımı soktum şifremi girdim para yatırma kısmına girince bu işlemi gerçekleştiremiyoruz lütfen bankanızla iletişime geçin diye yazı çıktı hemen ardımdan yanımdaki arkadaşım kendi paparasına sorunsuz yükledi bunu nasıl çözebilirim veya ne olmuş olabilir

2 Beğeni

Merhaba @asas24760 :wave:

Kartının şifresini yanlış girmiş olabilir veya kartın kullanıma kapalı olabilir. Bu dediklerimi göz önünde tutarak tekrar denedikten sonra olmaz ise papara müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

3 Beğeni

Şifreyi doğru girmiş olmam lazım keza yanlış girsem başta hata vermez mi ana ekrana girer mi yine ve kullanıma kapalı olması nasıl olur

1 Beğeni

Merhaba @asas24760 , Müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Ve ayrıca hatırlatmak isterim;
• Kartınızın şifresini doğru yazdığınızdan emin olunuz
• Uygulamadan kartınınızın açık oldugunu kontrol ediniz

Papara İletişim;
0850 340 0 340

destek@papara.com

1 Beğeni

Öncelikle yeniden merhaba @asas24760 , Bazı ATM’lerde şifrenizi doğru yazsanız bile girebiliyorsunuz ancak işlem yapmak istediğiniz yapamıyorsunuz, ATM’ye göre değişmektedir. Size tavsiyem Papara Uygulamasından kartlarım kısmından para yüklemek için kullandığınız kartın şifreni değiştirmenizi tavsiye ederim, Hala aynı sorunu yasarsanız Papara Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçip destek alabilirsiniz.

İletişim;

0850 340 0 340

destek@papara.com

Whatsapp Destek Hattı

1 Beğeni