Para yatırma yöntemleri

merhaba ben birkaç kişinin desteklemesi ve ailemin isteğiyle papara black kart aldım ama ablamdan ve babamdan (iş cep) havale yapmak istediğimde olmadıgını farkettim ve 3.şahıs olarak gönderilmediğini söylediler 18 yaşından küçük oldugum içinde başka banka hesabı olusturamıyorum ve bizim burada atmler uzak oldugu içinse gidemiyorum başka türlü nasıl yapabilirim

Merhaba @beratnay18, Papara’ya ve Papara Topluluk’a hoş geldin. :slight_smile:

Umarım yakınlarında CarrefourSA veya Teknosa mağazaları vardır çünkü Papara hesabına bu noktalardan da ücretsiz olarak para yatırabilirsin.

Aynı zamanda PTT şubelerinden de para yatırabilirsin ama PTT şubelerinde yapılan işlemlerde %1 komisyon uygulandığını belirteyim. (100 liraya kadar 1 TL, 100 liradan sonra %1 olarak uygulanır.)

Üzgünüm ne ptt ne de çöğür ve Teknosa şu anda papara icin ödeme kabul etmiyorlar. Ptt black kart bilgilerini istiyor

Şubelerden Papara hesabına para yatırmak için kasa görevlisine cep telefonu numaranı söylemen yeterli aslında. Böyle bir durumla karşılaştıysan incelenmesi için konuyu ekibimizle paylaşabilirim. :slight_smile:

PTT den yatırmak yerine ATM ye kartınla para yatırmayı tercih ederdim. Devlet dairelerindeki kuyruk insanı tansiyon hastası yapar.