Para yatırılmadı

Ben Akbank atm’sine 610 lira para yatırdım ve bankanız bu işleme izin vermiyo diye ibare alarak kartı ve parayı bana geri verdiler ama bunu yapı kredi bankasında denediğim zaman bana sadece kartı verdiler ve kalan para içinde bankanızla iletişime geçerek parayı alın diyordu. Yardım edebilirmisiniz

1 Beğeni

Merhaba @sevilmelikoglu sana daha iyi yardımcı olabilmemiz için bizimle destek@papara.com mail adresimizden ya da 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçmeni rica ederiz.

1 Beğeni

Ben dün 16.30 17.00 arası papara kartıma ptt şube üzerinden 20 TL yüklenmiştim ama 2 gün oldu para hesabıma gelmedi yardımcı olursan sevinirim :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba @samidenek1 :wave:
ATM’ye para yatırdığım anda ekranda işleminiz onayladı gibi bir ibare göründü ise Papara Müşteri hizmetlerini arayıp durumunuzu belirtirseniz yardımcı olacaklardır.

Ancak ekranda onaylandı gibi bir ibare ile karşılaşmadıysanız atmnin bağlı olduğu bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz, yardımcı olmazlar ise BDDK üzerinden şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Eğer ekranda ne gördüğünüzü hatırlamıyorsanız yine Papapara müşteri hizmetlerini arayın sizler adına bir kayıt oluşturacaklardır en kısa sürede paranızı hesabınıza tanımlamak için çalışılacaktır.

:email: destek@papara.com
:phone: 0850 340 0 340
:thought_balloon: Whatsapp Destek

1 Beğeni