Papara'da kayıtlı ismimi nasıl değiştirebilirim?

Paparada kayıtlı ismimi nasıl değiştirebilirim?

@cikogg10 Merhaba,
Papara kayıtlı ismin TC Kimliğinde olan isimdir.
Buraya tıklayarak Ad Soyad bilgilerini nasıl güncelleye bileceğini öğrenebilirsin

1 Beğeni

Hesabım isimimi yanlış yazmışım. Değişebilir miyim?

Merhaba,
Papara ile iletişime geçerek veya alttaki linke tıklayarak ne yapman gerektiğini öğrenebilirsin.
https://www.papara.com/faq/#!/hesap-islemleri/ad-soyad-bilgilerimi-nasil-guncelleyebilirim

1 Beğeni

yardim ederseniz sevinirim

herşeyi denedim ama öyle bir seçnek yok yardımcı olabillicek varsa

Ben çook önceden sanal papara hesabı açmıştım. ismimi soyismimi doğru yazmamışım. hatta eksik yazdım güvenmiyordum falan diye. baya geçti üzerinden zaman. geçenlerde papara kart aldım. malum, telefonumun üzerine kayıtlı olduğu için hesabıma giriş yaptı, kartımı tanımladım. fakat adım soyadım gerçeğinden eksik. hesap onayı için kimlik gösterdiğimde kameradan okuyor ama kabul etmiyor bir hata oluştu diye. bir türlü çözemedim. acaba kimlikteki isim soyisim ile papara hesabıma eskiden yazmış olduğum eksik isim soyisim uyuşmadığı için mi böyle hata veriyor…?

Merhabalar, ben papara kart almaya karar verdim daha önceden hesap açmıştım giriş yaptım ismim y**** t**** olarak gözüküyor ama benim ismimle alakası yok bunu nasıl değiştirebilirim

Papara hesabı açarken kimlikte 2 ismim var fakat ben ilk ismim ile soyismimi yazdım bu yüzden hesabı onaylayamıyorum bunun için ne yapmalıyım?

Kayıtlı kartınız ve bakiyeniz yoksa hesabı bir şekilde kapatınız veya Papara ile iletişime geçiniz.

1 Beğeni

Merhaba,
ad, soyad, veya önceden numaranıza kayıtlı bir hesap var ise papara ekibi ile iletişime geçmenizi öneririm size daha detaylı bilgi vereceklerdir.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

1 Beğeni