Papara Lite Kart Değiştirilebilir Mı?

Carrefoursa’da tek pembe rengi kalmıştı onu almak zorunda kaldım şimdiki kartımı iptal edip yeni gri kart ekleyebilir miyim?

Var olanı iptal edip yeni bir tane ekleyebilirsiniz ancak bu işlemi sık olarak gerçekleştirmenizi tavsiye etmiyorum çünkü bildiğim kadarıyla maksimum 10 kart eklenebiliyormuş. Kesin emin olmadığımdan dolayı bu bilgiyi Toplulukda “kart sınırı” veya benzer şeyler yazıp aratırsanız daha önce açılmış konular arasında bulabilirsiniz.

3 Beğeni

Merhaba hxvy iyi günler dilerim.

Lite card ile Papara’nın Black Card’da sunduğu pek çoğu avantajdan geri kalabilirsiniz. Black Card’ı almanızı tavsiye ediyorum öncelikle.

Papara’nın işleyişi gereği Lite Card’dan sadece 1 tane tanımlayabilmekte ve 1 tane kullanabilmektesiniz. Eğer şu anki kartınızı silerseniz yeni aldığınız kartı dilediğiniz gibi ekleyebilirsiniz bu tamamen sizin tercihiniz.

Olası soru, istek, öneri ve şikayetleriniz için;

0850 340 0 340 numaralı Papara Destek Hattı’ndan yardım alabilir, veya;
destek@papara.com adresinden e-posta atarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

2 Beğeni

Selamm @hxvy :raised_hand_with_fingers_splayed:
Kullandığın herhangi bir renk Lite Card’ı istediğin zaman tamamen iptal edebilirsin. Yeni bir kart alıp aktif etmende herhangi bir sorun olmayacaktır.
Ancak bunu sürekli olarak yaparsan kart ekleme limitine takılabilirsin. Böyle bir limit var mı bilmiyorum fakat normalin dışına çıkarak bunu yapmamaya çalışman en güvenlisi olacaktır.
Eğer konu hakkında kesin bilgiye ihtiyaç duyarsan aşağıdaki linklerden yardım alabilirsin^^
Yardımcı olabilecek birkaç link:
Papara İletişim
destek@papara.com

2 Beğeni

çoktan geçiş yaptım gönderim onaylanana kadar :slight_smile: yine de sağolasın!

3 Beğeni