Papara kartım

Papara kartım gelmedi daha onaylayamadım ama kartsız işlemle hesabıma para yatırırsam kartım geldiğinde onaylandıktan sonra kartıma otomatikman para geçicek mi?

2 Beğeni

Yatar, fakat sözleşmeli hesaba geçişin son aşaması olan kart aktivasyonunu yapmanı tavsiye ederim.

kartsız işlemerde papara hesabına para gitmekte kartında hesaba bağlı olacağı için kartın gelince kullanabilirsin :smile:

1 Beğeni

Merhaba Berkay. İyi günler dilerim.

Özellikle nakit sisteminin hayatımızdan yavaş yavaş çıktığı bu dönemde Papara şüphesiz kartsız işlemlerde en ileri gelen teknolojileri içeren markalardan bir tanesidir.

Papara’da paranız asla doğrudan kartınızın bakiyesi olmaz. Yüklediğiniz bakiye her daim Papara hesap bakiyesi olarak geçerlidir. Bu nedenle örneğin;

Herhangi bir yatırma işlemi ile;

• Parayı herhangi bir Papara kartınızla harcayabilirsiniz.

Ayrıca belirttiğiniz gibi kartınız henüz gelmeden bakiyenize yükleme yapabilir, kartınız gelince bakiyenizden harcayabilirsiniz.

Fakat asla unutulmaması gereken şeyler mevcuttur!

Papara Kartına eğer kartsız işlemlerle para yatırıyorsan açıklama kısmına kesinlikle Papara Numara’nı yazmalısın. Aksi takdirde hesabına düşmesi uzun sürebilir.

Eğer kart ile yatırıyorsan en geç 5-10 dakika içerisinde hesabına düşmelidir. Eğer düşmediyse 0850 340 0340 numaralı müşteri destek hattından gerekli yönlendirmeleri alabilirsin. Sana belirtecekleri süre içerisinde yardımcı olacaklardır.

Ayrıca;
Papara Hesabına bir başkası atm’den kendi kimlik numarasını girerek hesabına para gönderemez. Kimlik numaran senin kimlik numaran, papara numaran senin papara numaran olmalıdır.

Mutlu günler dilerim.

1 Beğeni