Papara Kart Numarası, cvc vs. baskısı

Kartların üstündeki kart numaralarını bankaların kartı gibi yapsanız olmaz mı böyle olunca yazılar silinmiş arkadaşlarımdan da silinen var uygulamaya girip silinen kısımları ordan tamamlıyoruz. Banka kartlarındaki gibi çıkıntılı basım yapılırsa çok daha iyi olcağını düşünüyorum :pleading_face: :pleading_face:

Ben 1 yıldır kullanıyorum, öyle bir şey ile karşılaşmadım. ATM ye takıp çıkarmaktan hafifçe çizildi başka bir deformasyonu olmadı.

Bende kartlar baya fazla cebimde sürekli orta kısımda durduğu için son 4 hane silinmiş vaziyette

@enescandastan merhaba, böyle bir sorun yaşamana üzüldüm ve paylaştığın için teşekkürler. Geliştirmek için ne yapabiliriz diye bakacağız. Silinen kartın için de bize ulaşıp kart yenilemek için Destek Ekibimiz ile görüşebilirsin.

Kart yıpranma durumunu çözmüyor belki ama internet ödemelerinde ve kart numarası girmen gereken yerlerde kullanmak için Papara uygulamandan ücretsiz bir Papara Sanal Kart oluşturabilirsin. Kart numarası, son kullanma tarihi ve cvc numarası her zaman uygulamanda hazır olarak durduğu için kopyala/yapıştır yaparak istediğin anda kolayca kullanabilirsin. :slight_smile:

2 Beğeni

@enescandastan Aklıma; ilk otobüs kartımı aldıktan sonra ismimin yanlış yazıldığını görünce yenisini istemeye üşenip, daksil ile yanlış yerleri silip siyah edding kalemi ile ismimi yazma girişimim geldi. :slightly_smiling_face:

Beyaz ince uçlu CD kalemleri hala satılıyor olması lazım. Bir süre seni idare eder.

2 Beğeni