Papara hesap kisitinib kaldirilmasi veya hesabimdaki tutarin banka hesabima iadesi hakkinda

Yaklasik 5 kez baglandigim musteri hizmetleri ve attigim maillere istinaden ayrica sikayetvar daki actigim konuyu da dahil ederek gonderdigim.belgelerin elinize ulastigini da teyit ettigimden ,oluşan işlem kisitinin kaldirilmasini sayet kalkmayacaksa sa da tutarin mailde belirttigim banka hesabima iadesini talep ediyorum musteri destegi inceleyip donus saglayacaklarmis iyi hos ama benim ne baska nakitim var nede uzun uzun bekleyecek zamanim 1.5 yil once yaptiginiz kisitin olumsuz maili 10 gunde geldi suan bu kadar zamanim islemin ivedilikle sonuca bağlanmasını rica ediyorum

1 Beğeni

Merhaba @onetouch_2011,

Öncelikle yaşamış olduğun olumsuz durum için çok üzgünüz. Ancak bu kanal üzerinden sana yardımcı olamıyoruz. İşlemin konusunda sana ivedi bir şekilde yardımcı olabilmemiz için talebini detaylı olarak açıklayarak destek@papara.com’a mail atabilir ya da 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsin. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

2 Beğeni