Papara hesabınıza havale ile para yatırmak artık çok kolay 🏦

1. Papara hesabınıza giriş yapın ve Para Yükle sayfasından Banka Hesabımdan seçeneğine tıklayın.
2. Papara'nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğinizi seçin.
3. Size gösterilen IBAN numarasına banka hesabınızdan havale yapın.
4. Dikkat! Havalenin açıklamasına Papara Numaranızı yazmayı unutmayın.

Hepsi bu kadar! Ekibimiz paranızı işlem yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 15 dakikada hesabınıza yükleyecektir.

2 Beğeni

Bir yakınımızının banka hesabından kendi papara hesabımıza para gönderebilir miyiz?
Yoksa papara hesabına para göndermek için banka hesabının adımıza kayıtlı olması mı gerekiyor.

1 Beğeni

Merhaba @fatihtugra16,

Şu anda Papara hesabına sadece kendi adına açılmış olan banka hesaplarından para yatırabilir ve çekebilirsin. Teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba, bir öneride bulunacaktım. Bununla alakalı ayrıca bir konu açtım ama buraya da yazarak belirtmek istedim. Acaba sadece kendi adımıza açılmış bir banka hesabından değil de başkalarının da bize para gönderebilmesini istiyoruz. Bu öneriyi dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

6 Beğeni

Kesinlikle size katılıyorum papara kart 18 yaşından küçüklerin de alabildiği bir kart ama onların banka hesabı yok. Aileleri çocuklarının hesabına para gönderebilmeli her ebeveyn papara hesabı açıp oradan çocuğuna gönderemiyor teknolojiye bu kadar hakim değiller. En azından banka heaabından para yatırılabilmesi için isim soyisimin aynı olması yerine sadece soyisimin aynı olması gerekli böylece ebeveynler çocuklarının hesabına para yükleyebilir DAHA KOLAYCA

2 Beğeni

Bir sorum daha olucaktı. Örneğin Ben internetten herhangi bir ürün aldım ve beğenmedim iade ettim para papara hesabımdan çekilmişti şimdi iade ettikten sonra para hesabıma geri gelir mi yoksa bana iade yapacak şirketin banka hesabının adıyla papara hesabının adı doğal olarak aynı olmadığı için benden bana ait banka hesabı mı istenir?

Papara Card ile yaptığın alışverişte iade durumu olduğunda, işlemi yaptığın üye işyerinden Papara Card’a dolayısı ile de Papara hesabına iade yansıtılır. Herhangi bir banka hesabı ile işlem yapmana gerek kalmaz. Bu işlem 2-7 iş günü arasında sürebilmektedir.