Papara hesabıma para yatırdım ama açıklamaya Papara numaramı yazmayı unuttum

@aluhan.koc.w Merhaba,
Bir problem olmaz banka hesabına geri iadesi gerçekleşir.

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişime geçebilirsin.

2 Beğeni

Arkadaşlar ben de aynı hatayı yaptım. Açıklamaya numaramı yazmadım bilmediğim için. Müşteri hizmetlerini aradım. Dekont@papara.com adresine dekont ile ibaninizi gönderin. Açıklamayı da doldurun ne olduğuna dair. Sonrasında para hesabınıza geçecekmiş. Yani bana öyle dendi. Ben de bekliyorum şuan…

1 Beğeni

Ben havalede paparam numaram yazmayı unuttum
E-posta masaj gönderdim ama cevap yok

1 Beğeni

Papara numaran yazılmadan yapılan işlemler para yatırdığın banka hesabına iade edilir. :slight_smile:

https://www.papara.com/#!/faq/para-yatirma/para-iadesi-hangi-durumlarda-yapilir

2 Beğeni

merhaba babam yapıkredi hesabından hesabıma para atıyordu ama açıklamaya papara numarası dışında başka bir şey yazdı müşteri hizmetlerini aradım kontrol sağlıyorum dedi ve telefonu yüzüme kapattı para iadesini nasıl yapacağım

1 Beğeni

@kurdoglular3320 Merhaba,
Merak etme para gönderen kişinin yani babanın hesabına geri iadesi yapılır senin bir şey yapmana gerek yok. bazen bu işlem yoğunluk vs. yüzünden biraz uzun sürebiliyor. merak etme :smiley:

2 Beğeni

Hesabıma gönderdiğim havale yansımadı . Gerekli yerlere mail de attım . Açıklama kısmına genelde isim soyisim yazıyordum oluyordu şimdi olmadı . Bari maillere geri dönüş olsun güven sarsıcı şeyler yaşamak istemiyorum.

1 Beğeni

merhaba, Papara numarası yazılmadan yapılan işlemler her zaman yatırılan hesaba geri döner. :slight_smile: İşlemin kontrol edilir, Papara numarası bulunamayınca gönderici hesaba para iade edilir. Herhangi bir işlem yapmana gerek yok ama işlemlerin tamamlanması için biraz beklemen gerekebilir. :slight_smile:

1 Beğeni

1 saat önce papara hesabıma para yatırdım ama açıklamaya papara kullanıcı numaramı yazmadım para gelmedi hesabıma hala ne yapmalıyım

1 Beğeni

Banka hesabımdan papara hesabıma ibanla para gönderdim ancak açıklama kısmına papara numarasini yazmasını unuttum hesabıma paramın iade edilmesini talep ediyorum

1 Beğeni

@alikazanci73 Merhaba,
Para banka hesabına iade edilir bir şey talep etmene gerek yok :smiley:

2 Beğeni

@ismailtunahanogur Merhaba,
Banka havalesi üzerinden para yatırma işlemi yaptıysan para banka hesabına geri iade edilir

2 Beğeni

Banka hesabım,dan papara hesabıma havale EFT para transferi gerçekleştirdim yanlız açıklama kısmına papara hesap numaramı yazmadığım için transfer gerçekleşmedi dekont@papara.com,a mail attım dekontu ve iban numarasını ama para iade edilmedi ne zaman iade edilir

1 Beğeni

@Eymenes1 Merhaba,
Para kısa süre içerisinde banka hesabına iade edilecektir. bazen bu işlem yoğunluk yüzünden biraz uzun sürebiliyor. :smiley:

3 Beğeni

Merhaba.
Bu konuda işlem makbuzunun fotoğraflarını çekerek (veya e-makbuzu indirerek) papara destek ekibine ulaşmanı öneriyorum. Papara destek ekibi seni en doğru şekilde yönlendirecektir.
Konunun zamanı eski fakat aynı olayı yaşayan arkadaşlar için bu yazım burada dursun.
Umarın yardımcı olmuşumdur. İyi günler dilerim.
Kerem

1 Beğeni

Akbanktan papara hesabıma havale/eft yaparken açıklama kısmına papara hesap numaramı yazmayı unuttum para ne zaman iade edilir ? Havale/eft yaptığım para euroydu bir olumsuz etkisi olur mu?

1 Beğeni

Bu konuda destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
Benim görüşüm 1-2 iş günü içinde iade edilir.

2 Beğeni

parayanın iadesini istedim IBANı mail attın dendi defalarca yapmama rağmen cevap gelmedi

1 Beğeni

İbandan para yollarken papara cüzdan numarasını yazmayı unuttum bu durumda ne yapmalıyım

1 Beğeni

@tayyipylrm48 Merhaba,
Herhangi bir şey yapmana gerek yok sistem papara numaranı yazmadığını anlar ve banka hesabına geri iadesi gerçekleşir.

4 Beğeni