Papara hesabıma ATM'den bakiye yükledim hesabıma gelmedi

Yaklaşık 2 saat önce Garanti ATM den Papara Black Kartıma 75 TL para yükledim. Ancak hesabıma para geçmedi. Daha öncesinde aynı yerden yükleme yapardım ilk kez bu kadar uzun sürdü yardımcı olursanız sevinirim.

5 Beğeni

Önce müşteri hizmetleri ile sorununu dile getir senden e-mail adresine foto ile birlikte göndermeni isterler. Para hesabına geçer.

2 Beğeni

Merhaba Enes. İyi günler dilerim.

Papara Kartına eğer kartsız işlemlerle para yatırıyorsan açıklama kısmına kesinlikle Papara Numara’nı yazmalısın. Aksi takdirde hesabına düşmesi uzun sürebilir.

Eğer kart ile yatırıyorsan en geç 5-10 dakika içerisinde hesabına düşmelidir. Eğer düşmediyse 0850 340 0340 numaralı müşteri destek hattından gerekli yönlendirmeleri alabilirsin. Sana belirtecekleri süre içerisinde yardımcı olacaklardır.

Papara BDDK tarafından lisanslı ve T.C. Merkez Bankası tarafından denetlenen bir kuruluştur.

Ayrıca;
Papara Hesabına bir başkası atm’den kendi kimlik numarasını girerek hesabına para gönderemez. Kimlik numaran senin kimlik numaran, papara numaran senin papara numaran olmalıdır.

1 Beğeni

Az önce Bursa Balat Akbank ATM den 10TL para yatırdım.
Para hesaba yatmadı.

1 Beğeni

1 GÜN geçti hala gelmedi normalde anında gelirdi. Bi bakın lütfen noldu paparaya.
#Yardim #hata-bildirimleri
#destek #genel-sohbet
#hata-bildirimleri

1 Beğeni

Merhaba,
bu işlem atm den atm ye değişmekte genelde anında gelmekte fakat nadiren para 24 saat içinde hesaba geçmekte. Eğer hala geçmediyse müşteri hizmetlerini aramanı öneririm. 0850 340 0 340

Destek ve Bilgi için;
destek@papara.com
0850 340 0 340
İletişim kurabilirsin.

1 Beğeni

Aynen bugun ben de yükledim. 7 saat geçti hala gelmedi sana geldi mi peki.
#yardim

1 Beğeni

Papara kartıma dün 18.20 civarında TEB bankamatikinden 120 TL yatırdım fakat para hesabıma yatmadı müşteri hizmetleri ile görüştüm 4 ila 17 gün içinde paranız hesabınıza yatacaktır dediler mailde attım fakat mailime cevap gelmedi ve ayrıca internette ufak bir araştırma ile çoğu kişinin yaşadığı bir problemmis umarım bu problemi kısa süre içerisinde çözersiniz

3 Beğeni

Tamam geri dönüş yaptılar geç te olsa
Yatırdılar parayı da.
Teşekkürler. #hata-bildirimleri
#genel-sohbet

1 Beğeni

Altyapı kaynaklı bir problem yaşanmış. Bundan ötürü de çoğu kişinin hesabına para yatmamış.
Umarım kısa sürede düzeltilir.

işlemlerinde kart kullanırsan anında hesabına gelir kart kullanmanı tavsiye ederim

1 Beğeni

Kartıma para yatırdım Vakıfbank ATM sinden ama hala düşmedi her zman anında düşerdi

1 Beğeni

Bendede aynı şey oldu

1 Beğeni

Iyi günler. Halk bankası atmsi üzerinden kartıma para yatırdım fakat saatler geçmesine rağmen para hala hesabıma yansımadı. Geçen günlerde de başka bir bankanın hesabından (kendi hesabım) papara kartıma para gönderdim ve o da çok geç geldi. Atm üzerinden hemen, havale ile 15 dk içinde yazıyor ama söylenen saatte gelmiyor. Daha beklemem mi gerekiyor sistemsel bir sıkıntı mı var ve para yatırmamız halinde 24 saat içinde para hesaba gelmezse ne yapmamız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

1 Beğeni

Halk bankasi bankamatiginden papara hesabıma 100 TL para attım. Para hesaba geçmedi 40 dakika oldu.!

1 Beğeni

2 saat önce Halkbank atm den 300 tl yatirdim ve hala hesabıma geçmedi

1 Beğeni

Üniversite sınavı için 180 tl paparaya yatırılmadı dekont aldım ama para görülmüyor lütfen yardımcı olun

1 Beğeni

Ziraat Bankası atmsinden kendi papara black kartıma 220 TL yatırdım ama hesabımda gözükmedi

1 Beğeni

yaklaşık 1 saat önce Halkbank ATM den Papara black kartıma 60 TL para yükledim ancak hesabıma geçmedi normalde hemen para hesabıma gelirdi ilk defa bu kadar uzun sürdü lütfen yardımcı olun

2 Beğeni

Aynı olay benimde başıma bugün geldi zirrat bankasından yatırdım ve tekrar para yatırmaya gittim bu sefer yapıkrediden attım ve 3 dakika içerisinde geçti önerim yapıkrediyi kullanmanız bu konuyla ilgili paparayı aradığımda bir kaç güne geçicek denildi

1 Beğeni