Papara Hesabım Onaylı ve Sözleşmeli Hesaba Geçemiyorum

Papara hesabımda onaylı hesaba sahibim ve sözleşmeli hesaba geçmek istiyorum. Papara hesabıma giriş yaparken çıkan sözleşmeli hesaba geç uyarısıyla sözleşmeli hesaba geçmek için kimliğimi nfc taramasıyla doğrulattım dediği tüm şeyleride uyguladım hatta en sonunda "Sözleşmeli hesaba geçtiniz” diye bir uyarı da aldım ancak hesaba tekrar girdiğimde onaylı hesap olarak görünüyorum. Bunun için yeni kart bile isteyip tanımladım ancak hala sözleşmeli hesapta değilim. Bu yüzden destek istiyorum.

Merhaba @yilmazerhazal67 :wave:t2:

Sözleşmeli hesaba geçme talebin ile ilgili yardımcı olabilmek için seni aradık fakat ulaşamadık.

Talebin ile ilgili destek ekibimizin hesabına kayıtlı e-posta adresin üzerinden geri dönüş yaptığını görüntüledik. E-posta adresini kontrol etmeni rica ederiz :blush:

Reşit olmadığın için hesap onaylama işlemlerini velinin izni doğrultusunda tamamlayabilirsin. Veli onayı talebini ilettiğinde velinin Papara hesabına otomatik bir bildirim gönderilir.

Velin bu bildirime tıklayarak senin hesabınla ilgili gerekli onayı verebilir. Velinin bu onayı verdiği sırada sahip olduğu hesap statüsü senin de hesabının hesap statüsünü etkileyecektir.

Sen hesap onaylama işlemlerini fotoğrafının bulunduğu yeni kimlik kartın ile NFC tarama yaptıysan ve velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesap sahibiyse senin de hesabın sözleşmeli hesap olacaktır. Fakat belirttiğimiz senaryo dışında veli onayın tamamlanırsa hesabın onaylı statüde olacaktır.

Ayrıca belirtmek isteriz ki eğer sen hesap onay işlemini fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC doğrulama yaparak tamamlamana rağmen velin hesabı onaylıyken sana onay verdiği için onaylı hesaba geçersen daha sonra velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesaba yükseldiğinde senin de hesabın otomatik olarak sözleşmeli hesaba yükselecektir. Eğer belirttiğimiz bu işlem olur ama hesabın onaylı statüde kalırsa bize destek@papara.com adresimiz üzerinden tekrar yazabilirsin. Biz hesabını direkt sözleşmeli hesaba yükseltiriz.

NOT: Sana fotoğraflı yeni kimliğin ile NFC yapmadan hesap onayladıysan ve velin herhangi bir şekilde sözleşmeli hesaba geçerse hesabına, hesabını sözleşmeli hesaba yükseltebileceğin bir bildirim gönderilecektir. Bu bildirime tıkladığında da sözleşmeli hesaba geçebilirsin.

1 Beğeni