Papara edu card devam ediyor mu?

Papara edu karta ne oldu artik hic bir reklamda falan göremiyoruz posterlerde o kart yok bakayim dedim google bunla alakalı vlog videosu yok böyle bir kart var mı varsa da kullanımdan mı çıktı? Cevaplarınız icin tesekkurler :blush:

@The_pasha Merhaba,
Paparanın Edu kartı bulunmakta,

Papara hesabı olan yetişkinler, Papara Edu Card sahibi gençlere tek dokunuşla, hiçbir ücret ödemeden 7/24 harçlık gönderebilir, düzenli harçlık planları oluşturabilir,

Veliler kendi Papara hesaplarından öğrencilerinin yaptığı harcamaları anlık olarak takip edebilirler.

Velilerin harcamaları takip edebilmeleri için öğrencilerin onay vermesi gerekir.

Veliler ihtiyaç duyduklarında öğrencilerinin kartlarını internet harcamalarına veya kantin dışındaki bütün harcamalara açabilir ya da kapatabilirler.

Veliler kredi/banka kartlarından öğrencinin hesabına tek seferlik, günlük, haftalık veya aylık düzenli harçlık talimatı verebilir, bu talimatları dilediklerinde iptal edebilirler.

Veliler bütçe belirler, öğrenciler bütçelerini yönetmeyi öğrenirler.

Papara Edu öğrencinin yanında nakit para taşıma zorunluluğunu oradan kaldırmayı, nakit parayla taşınan bakterilerden ve nakit parayla erişilebilen yasal olmayan ürünlerden korumayı hedefler.

Papara Edu Card’ın kantin dışında kullanımına izin verilmesi durumunda dahi Papara, alkollü içecekler satılan ve servis edilen yerlerde Papara Edu Card’ın kullanımına izin vermez.

Papara Edu ile çok yakında aileler çocuklarının tüketim alışkanlıkları takip edip, alerjen gıdaları tüketmesini de önleyebilecekler.

Papara Edu Card sahibi olabilmen için okulundaki kantinin Papara Edu programına dahil olması gerekir. Bu programa dahil olan kantinlerden Papara Edu Card’ını ücretsiz alabilirsin.

1 Beğeni