Papara deneyimim ve referans programı

Size o kadar ücretsiz reklam yaparak etrafımdaki 8 kişi yi paparali yaptım ama bu performansı takip edebilicek kod yok izmir alsancak adresli olanlar zaten benim aldirdiklarim ve daha da yükselebilir…ki öyle de çünkü banka faiz sistemine karşıyım bizi köyün gibi güduyorlar ve çoğu kısıtlı özellikler falannnn. Size bayılıyorum çünkü çoğu şey ücretsiz casback en sevdiğim zaten eklediğiniz bir sürü özellik çabası…bi para 1 saniyede karşıya giderse ben size müşteri inin alasını bağlarım benim için hız önemli sizin sayenizde tam 7 tane kredi kartını kapattım artık bankalara tenezzül etmiyorum zaten kripto hesabı olayı beni bitirdi ben zaten kripto tutan birisiyim çok çok hızlısınız bana göre rahatlık hız çok iyi sizi kötüleyen olursa zaten rakiplerinizin çalışanlarıdır sizin için müşteri tahminim 20 milyon buyıl sonu inşallah çalışanlar hakketmeli siz en iyi sistensiniz bizim gibi müşteri baglaciyi tipler referans kodlar gelsin veeee kısıtlı basim metal kart onlara gelsin ve limiti yüksek tutanlara .bir an önce çıksın çünkü metal hissiyatı alsancak da kalite hissi verir çok tutar …her sey yapabilen tek kart olsun bankalara ölüm mmmm…haaa bu arada logo afis siparişi nasıl yaparım size ticari müşteriler buldum …

Merhaba @sahinlevent035 öncelikle aramıza hoş geldin.
Biraz tuhaf bir yazı tarzın var anlayamadığım yerler oldu. Lütfen kusuruma bakma.
Çoğu fikrine katılıyorum. Papara gerek işlem ücretleri konusunda gerek diğer konularda müşterilerine oldukça samimi ve yardımsever yaklaşmakta. 10 adet ön ödemeli karta sahip olan biri olarak, aralarında en sevdiğim ve en çok kullandığım papara. Herkese de tavsiye ediyorum.

Tosla’da olduğu gibi arkadaşını davet et kazan olayı yok. Ama bence buna gerek de yok. Papara zaten diğer ön ödemeli kartlardan kat kat önde. Arkadaşınızı davet ettiğinizde zaten ikiniz de kazanıyorsunuz. Cashback özellikleri vs insanlara oldukça kazandırıyor zaten.

1 Beğeni