Papara Cashback 2023

Selamlar, Paparaya 2023 Yılında Cashback Programına Neler gelecek birazcık açıklarmısınız Sevgili Papara Ekibi :smiling_face_with_three_hearts:.

Fikir Ve önerilerinizi Yazmaktan çekinmeyin. :face_with_peeking_eye:

Thinking Reaction GIF by SpongeBob SquarePants

6 Beğeni

Netflix ödenen destek artırarak 2023 de devam edilmeli

12 Beğeni

steam %20 fln çıkartılmalı nede olsa en büyük oyun (pc) alışveriş uygulaması…

8 Beğeni

Xbox game pass için geri ödeme gelebilir.

5 Beğeni

Disney+++++

8 Beğeni

YouTube Premium aile planı kullanıyorum. Yeni yapılan zamla 60TL oldu. Cashback indirim tutarı 15TL’den 30TL’ye çıkarılmasını talep ediyorum.

8 Beğeni

spotify premium cashbacki devam etmeli

10 Beğeni

Merhaba @aybetu2007 :wave:

Spotify casback programı 2023 mart ayı sonuna kadar kullanıma açık olacaktır.

6 Beğeni

Peki 2023 nisanda devam ettirmeyi düşünüyormusunuz?

4 Beğeni

Merhaba @mehmetegecalik2746 :wave:

Papara cashback kampanyasını olabildiğince güncel tutmaya çalışacaktır. Şu marka gidebilir şu marka gelebilir diye net bir cümle kuramıyorum, herhangi bir güncelleme olduğunda instagram veya twitter hesabımızda paylaşılacaktır takipte kalabilirsin.

6 Beğeni

Toplu taşıma için cashback gelebilir. Online kart dolum, vize, aylık kart işlemlerinde kullanılabilir. Asis ve Kentkart gibi kartlı sistem yüklenicileriyle anlaşılabileceği gibi doğrudan belediyelerle de anlaşılabilir.

Bunun dışında GSM operatörleriyle anlaşılabilir. Operatörün doğrudan kendi uygulaması üzerinden Papara kartla yapılacak fatura ödeme veya TL yüklemelerinde cashback verilebilir.

Sinema, tiyatro, müze gibi kültür sanat faaliyetleri için cashback uygulanabilir. Bunun için bilet alma platformları veya sinema - tiyatro işletmeleriyle anlaşılabilir veya MCC’si kültür sanat olan tüm harcamalara cashback uygulanabilir.

3 Beğeni

Biz uzatilmasini istiyoruz devam etsin lutfen

3 Beğeni

Xbox Gamepass için cashback gelse çok güzel olur.

1 Beğeni