Papara black card imza

papara üzerinden black kart başvurusu yaptım kart şubeye geldi fakat bulunduğumuz konum nedeni ile evime gelmedi velim kartı almak için şubeye gitti fakat kartı teslim etmediler benim dışımda kimseye veremiyeceklerini belirtiler 1 hafta sonra kardeşim için bir black kart başvurusu yaptık gene şubeye geldi fakat bu sefer kartı uzak akrabamız olan bir kişi hem kendi kartını hem de kardeşimin kartını teslim almış. Bilgimiz dışında bu nasıl olabiliyor kendi kartımı babama bile teslim etmiyolar fakat uzak akrabama teslim edebiliyorlar, uzak akrabam beni arayıp kartı teslim aldığını belirti tabi sonradan, benim kartı nie almadın dediğim zaman ise senin imza atman lazım dedi bu ne anlama geliyor lütfen biri açıklayabilir mi?

1 Beğeni

Merhaba @XSavgaDie :wave:

Kardeşinizin kartı sözleşme ile gelmediyse yani daha öncesinde başka bir kart siparişinde bulunduysa kartı veli sayılabilecek birine teslim edilebiliyor. Ama uzak akrabınıza teslim edilememesi gerekiyor normal şartlarda. Kurye firmasını arayıp konu hakkında şikayet oluşturabilirsiniz.

1 Beğeni