Papara Batman Card nereden alabilirim?

Papara Batman kartını nerden alabilirim heryere baktım ama yine bulamadım n11 de satılıyormuş ama geç kaldım sanırım bana yardımcı olabilir misiniz

2 Beğeni

Batman Card satış noktaları

Sınırlı sayıda üretilen Batman Card’ı anlaşmalı satış noktalarından satın alabilirsin. 5 TL karşılığında satın alabileceğin Batman Card’ı, Papara hesabında tanımladığında ödediğin tutar anında iade edilir. Böylece ücret ödememiş olursun.

Batman Card alabileceğin satış noktaları;

• CarrefourSA
  • Trendyol
  • D&R
  • Gittigidiyor
  • Hepsiburada
  • Teknosa
  • n11.com
  • kidega
  • Istegelsin

Batman Card’ı kısa bir süre içerisinde hem internet üzerinden hem de mağazalardan temin edebileceksin.

7 Beğeni

bence papara batman kart uygulamadan alınabilse daha iyi olurdu n 11 gibi sitelerden almaya çalıştıgımda 20 tl ödüyorum

3 Beğeni

Hi,
i can not find batman card in n11 website !!
can you send me link of that?
Thanx a lot

1 Beğeni

Hello @serezaimani :wave:

I don’t know English very well, I apologize in advance if I made a mistake.
The product is currently not available for sale on n11 and other sites, wait for stocks to replenish, stocks may not be replenished due to limited print.

Take care of yourself!

3 Beğeni

Ben n11 den almıştım fakat ürünün kargoya verilmesi geciktiği için siparişler 10 gün sonra iptal edildi ve şu an da stoklarda yok

1 Beğeni

ben bu sitelerin hepsini bektım gerçekten hepsine baktım ama çıkmadı ‘yussuf’ adlı kullanıcı n11 linki paylaşmış ama oda satışa kapalı bana diğer siteler için de satış linki paylaşabilir misiniz rica etsem?

1 Beğeni

Şuan Web’de ki satış noktolarını kontrol ettiğimde hepsi tükenmiş görünüyor. Günlük olarak tüm satış noktalarını kontrol etmenizi öneririm.

Uygulama ve Site üzerinden tüm satış noktalarını öğrenmek ve stokları hızlı kontrol etmek istiyorsanız;
  • Papara Card > (+) Yeni kart > Batman Card bölümünün altında bulunan “Satış noktalarını gör” 'e tıklayın.

Tüm satış noktalarına erişebileceksiniz. Hepsine tek tek tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA ve İsteGelsin için tavsiyem üye olup adres kaydı yaptırın. Bu iki web sitesinde (markette) var yada yok gözüksede bunlarda bölgesel stoklar mevcut. Yani ana sitede var gözüksede adres kaydı yaptıktan sonra yok gözükebilir. Aynı şekilde tam tersi sonuçta olabilir.

4 Beğeni

Dear Yusuf
Thanx a lot for your attention,
I hope the PAPARA team decides to recharge the “BATMAN” card for people like me who like to have that.
sincerely yours / R.iMANi

2 Beğeni