O-n-ay-l-a-n-m-ı-y-o-r

Sevgili papara ekibi ya Allahin askina bir sey yapmak bu kadar zor olamaz hesabim onaylanirkan hata veriyor ve benden ikametgah gibi seyler istediniz ve ben HEPSINI ATTIM ama bi yardimi dokunmadi sizi defalarca aradim bi yardimi dokunmadi baska karta gecedegim diyorum daha iyisi yok hepsi kotu buyuk ihtimalle 10-11 tasimda actigim bir hesap vardir o yuzden onaylanmiyordur ama suan 14 yadindayim 15 e giricegim ve kanitladim benim oldugunu daha neyini yapamiyorsunuz arayin dediniz aradim mail atin dediniz attim tek bir sey istiyorum bakin benim sanalda islerim var ve bu isleri karsilayacak tek kart PAPARA vicdaniniz varsa onaylayin hesabimi azicik vicdan abilerim ablalarim insAllah bunu iyi birisi okurda su hesabimi onaylatir artik lutfen yaaa atacam kensimi yemin ediyorum
GIF by Brett Eldredge
delirdim eylulden beri onaylayamiyorum abilerim ablalarim lutfen lutfen LUTFEN

1 Beğeni

Donun artik

Sizin max destek

Topluluğa HoşGeldin @75zw4fddwv ;

Topluluk üzerinden istek ile hesap onaylama işlemi yapamadığımızı belirtmek isterim. Yaşadığınız durum hakkında güncel talebinizi oluşturmak için dilerseniz 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Beğeni