NFC ile ödeme gelmeli

Papara hesabımı yeni açtim ve kart özelliklerinde temassız özelliğini görünce NFC de kesin vardır deyip hemen black kart başvurusu yaptım , eğer NFC özelliğinin olmadığını bilseydim sanal ile idare ederdim ama dursun bakalım yakında NFC gelir diye bekleyeyim.

5 Beğeni

Nfc çok eski bir teknoloji ve güzel teknoloji fakat bu kadar yenilikçi olan paparaya hala neden gelmiyor anlamıyorum

4 Beğeni

enpara’ya NFC özelliği geldi. Papara’ya da gelirse şahane olacak. Lütfen bu özellik için bizi daha fazla bekletmeyin.

4 Beğeni

AKBANK Tosla telefonla NFC temassız ödeme yaptı, çalışıyor
ama Papara hala yapmadı :(( ben Papara kulanmak istiyorum

5 Beğeni

Nfc ile ödeme gelse kartımız bile yanımızda olmadan telefonumuzla ödeme yapsak çok iyi olmazmı?

5 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum

3 Beğeni

Beni çok mutlu ettiniz :)) fakat 6 ay olmuş herhangi bir güncelleme var mı

2 Beğeni

6 ay değil 1.5 yıl olmuş :smiley:

2 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum Tosla , Ziraat , Akbank gibi gibi uygulamalarda var ama maalesef Papara da yok . Cüzdan yanımızda olmadığında kolaylık sağlıyor.

4 Beğeni

bencede nfc özellik gelmeli rakip bir firmada çoktan bu özellik bulunmakta yani getirilirse çok iyi olur kolaylık açısından

2 Beğeni

Bence de bu özellik kesinlikle gelmeli.

2 Beğeni

Tahminimce papara resmi olarak bir banka olmadığı için gerekli resmi izinleri alamıyor

1 Beğeni

Papara Beta kullanıcısıyım gelmesini 4 gözle bekliyorum

1 Beğeni

NFC ile mobil temassız ödeme yapmak istiyoruz. Papara çok geç olmadan bu özelliği eklemeli. Bildiğiniz üzere Tosla bu özelliği eklemiş. Lütfen bizi tosla almak zorunda bırakmayın.

1 Beğeni

NFC özelliğini bekliyoruz, bir gelişme yok mu?

1 Beğeni

NFC özelliği hakkında çalışmalarımız sürüyor, Paparayı her geçen gün daha iyi bir hizmet yapmak için uğraşıyoruz.

Fikir veya önerilerin olursa, toplulukta yeni konu oluşturup bize iletirsen çok seviniriz :slight_smile:

Takipte kalın :wink:

2 Beğeni

Üzerinde çalışılıyor diyorsunuz fakat aradan 2 yil gecmis durumda. Bize gercekci bir zaman verebilecek misiniz? Bircok kisi bu özelliği bekliyor.

3 Beğeni

Bencede gelmeli.

1 Beğeni

Kesinlikle gelmeli bu özellik. Fakat üzerinden 2 sene geçmiş bir güncelleme yok. Umarım kullanıcıların talepleri değerlendiriliyordur.

1 Beğeni

NFC ile ödemenin yanı sıra wearOS uyumlu uygulamada gelmedi. Şuan nfc özellikli saatler revaçta fakat tek bir markanın uygulaması dışında başka uygulama yok şaka gibi. Buna öncü olursanız baya ses getirirsiniz. Umarım bunu yapmanız uzun sürmez!

2 Beğeni