Kişiselleştirilebilir Papara Numarası

10 Haneli Papara numarası yazmak yerine neden özel bir şey seçmeyelim ?
Mesela bir oyuncu , yayıncı , fenomen , freelancer vs. Herhangi bir kişi ile Papara numarasını paylaşmak istediğinde 10 haneli numara yazmak yerine sık kullandığı(tanındığı) bir ismi yazması daha hoş ve iyi olur beraberinde de kullanıcıları cezbeder.

• Her kullanıcının ayda 1(bence makul) veya bir kaç ayda 1 kere değiştirme hakkı tanınabilir.

• Şuan ki geçerli Papara numaralarımız bizlerin eşsiz papara numarası olarak kalacaktır muhtemelen bu sorun olmaz. Bu numaralar sabit kalırken kişiselleştirilebilir özellik bir alternatif seçenek olacaktır yani hem kişiselleştirilebilir numara ile transfer işlemleri yapabilicez hemde sabit(eşsiz) papara numaralarımız ile…

12 Beğeni

@SmileFate Merhaba,
Evet, katılıyorum bu özellik güzel olabilir hem de kişiselleştirme seçenekleri artmış olur.

4 Beğeni

evet ben de katılıyorum fikrinize

3 Beğeni

Mükemmel bir fikir.
TCKN ve ismimiz gibi, ikisi de bizi tanımlıyor.
Örneğin; benim kişiselleştirilebilir numaram “klontar” olacak ve arkadaşlarım bana hem “klontar” veya 1234567890 kodu ile para gönderebilecekler.

4 Beğeni

Evet, Güzel bir özellik olabilir genellikla papara üzerinden ürün satış yapanlara daha iyi kolaylık olabilir örneğim bowtieshop :blush:

2 Beğeni