Kartim nerede acaba yardımci olabilir misiniz?

Papara black kartimi siparis edeli 20 gunu gecti papara uygulumasindan kargom nerdeye bakiyorum 4 gunu aşkın bir suredir dagitima cikti diyor bana yardimci olabilir misiniz ?

1 Beğeni

@enesgunes126 Merhaba,

Mail adresine gelen kurye takip sisteminden kuryeyi arayabilirsin, Papara veya kurye acentesini arayıp aciliyet bildirtebilirsin.

3 Beğeni

Aynı sorun bendede var… 7 kasımdan beri teslimat dağıtıma çıktı diyor. ancak henüz gelen bir şey yok. kur iletişimide mesajlara cevap vermiyor.

2 Beğeni

Müşteri çağrı merkezini aramanızı öneririm.

:phone: 0850 340 0 340

4 Beğeni

Öncelikle Merhaba ,

Bazı kişilerde meydana gelen ‘Papara kartının geç gelmesi’ gibi durumlar bazı kullanıcıların sıklık ile yaşamış olduğu sıkıntılardır. Eğer dağıtıma çıkmış ise yetkili kargo şirketinin müşteri destek hizmetini arayıp bilgilendirme isteyebilirsiniz. Halen bir cevap alamadıysanız Papara müşteri destek hizmetlileri ile iletişime geçip sıkıntınızı çözebilirsiniz, umarım bu cevaplandırma işine yardımcı olmuştur sağlıcakla kalın Papara ile kalın. :balloon:

3 Beğeni

Dostum Selamlar

Sorunun ile ilgili Papara ve Agt Kurye ile iletişime geçmeni öneririm. Araduktan sonra aciliyet iletmelerini sağlayabilirsin.

Papara : 0850 340 0 340
Agt Kurye : 0850 480 7677

3 Beğeni