Hesap bilgilerimi başkalarıyla paylaştım

Papara bilgilerimi başkasıyla paylaştım şuan ona ulaşamıyorum numara değişikliği yapmak istiyorum varmı yardımcı olabilecek

Merhaba, hesabını korumaya almak için bizimle iletişime geçmelisin. Aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsin.

destek@papara.com
0850 340 0 340

Papara hesabınla ilgili bilmen gerekenleri de linkteki blog postumuzda inceleyebilirsin: Bilgi güvenliğin için bilmen gerekenleri sıraladık


Papara hesabın sana özeldir ve sadece sen kullanabilirsin

Banka hesabın gibi Papara hesabın da sadece sana özeldir ve başkası tarafından kullanılamaz. Bu yüzden hesabının erişim bilgilerini yakınların da dahil kimse ile paylaşmamalısın. Tabi olduğumuz kanun ve yönetmelikler gereği Papara, hesapları üzerinde gerçekleşen işlemleri izlemek ve şüpheli işlemleri bildirmekle yükümlüdür. Papara hesabına ait kullanıcı şifreni başkalarıyla paylaşman durumunda, hesabında üçüncü kişilerin gerçekleştirdiği işlemlerin tüm yasal sorumluluğu sana ait olacaktır. Adli veya cezai yaptırımlar ile karşılaşabilirsin.

Ayrıca sosyal medyada veya online platformlarda menfaat karşılığında bilgilerini talep eden kişilerle karşılaşırsan hemen bizimle paylaşabilirsin. Biz bu gibi durumlarda kullanıcılarımızın mağdur olmaması adına gerekli tüm aksiyonları almaya hazırız.

1 Beğeni

Merhaba @demirelkemal40
Sana tavsiyem hiçbir koşulda hiç kimseye papara bilgilerini vermemen.
İlerde başını ağrıtabilir.
Hesabını başkalarına vermen senin sorumluluğundadır. Oluşabilecek zararları karşılayan kimse olmaz. Mahkeme dava falan uğraştırır. Hiç gerek yok.
Telefon numaranı değiştirmek için papara destek ekibi ile iletişime geçmelisin.
Ve bilgilerini güvenliğin için kimseyle paylaşmamalısın.
@pelin hanımın dediği gibi buradaki yazıyı mutlaka oku
Papara destek bilgilerine buradan ulaşabilirsin.
Umarım sorun çözülür.
Kolaylıklar dilerim.
Kerem