Hesabımı onaylama problemı 3 gun oldu

SELAMIN ALEYKUM TAM 3 GUN OLDU HESABIM ONAYLANMADI KIMLIGI VS GECIYORUM PAPARA@DESTEGE BASVURUN DOYOR MAILLERIMI HATAYI ISTENILEN HERSEYI YOLLADIM 24 SAAT DENDI 3 GUN GECMI USTUNDEN MUSTERI TEMSILCISIYLE KONUSMAMDA VAR HESABI YA ONAYLAYIN YA PARAMI VERIN KAPATIN MAHKEMEYE VERICEM HALLOLMASSA COK CIDDIYIM

Selam @sergentopkara8 ,

Bu problemi önceden yaşayan bir müşteri olarak nasıl çözdüğümü sana aktarmaya çalışacağım.

Kimliğini onaylamak için okuttuğunda böyle bir hata veriyor ise muhtemelen daha önceden senin bilgilerinle başka bir hesapta zaten onay yap(ıl)mış olabilir.

Hesabın onaylı olmadığı sürece bizzat kendin para yatıramayacaksın. (Başka bir papara hesabından transfer gelmediği sürece.)

Sahip olduğun tüm mail adreslerinle paparaya giriş yapıp hesap türüne bakmalısın. Para yatırmak için telefon numaranı, mail adresini vb. onaylaman gerekir.

Ben de bu kadar emin olduğum için muhtemelen sistemsel bir sıkıntı olduğunu düşünmüştüm senin gibi fakat uzun bir arama sonrası daha önceden unutmuş olduğum kayıtlı bir hesabımın olduğunun farkına vardım. Eğer olmadığından iyice eminsen lütfen tekrar mail atıp müşteri hizmetlerine sorununun tamamını anlat, mail gönderdiğini ama işlem yapılmadığını söyle. 1 hafta içerisinde seni arayıp teyit için bazı şeyleri isteyeceklerdir.

İyi forumlar.

2 Beğeni